Baltic Armaments Ascention Logo

Marom Dolphin

Innovaatilisus
Keskendudes ergonoomikale ja keha kaardistamisele, on Marom Dolphin aastate jooksul välja tulnud paljude uuenduslikke lahendustega, mis muudavad taktikaliste vahendite kasutamise mugavamaks. Rakendades oma spetsiaalselt väljatöötatud lahendusi, pakutakse klientidele kandesüsteeme, mis võimaldavad neil võidelda tugevamalt, kauem ja tõhusamalt.
Marom Dolphini insenerid ja disainerid on saanud oma kogemuse aastatepikkusest sõjaväeteenistusest ja on välimissioonidelt, et olla kursis areneva lahinguvälja, võitlustehnika ja sõdurite vajadustega. Laialdaste teadmiste ja kogemustega leitakse õige materjal ja kujundus, et vähendada kandesüsteemide kaalu ja tõsta kasutajate jätkusuutlikkust.

 

Formission süsteem

Patenteeritud hing seljakottide jaoks, mis võimaldab seljakotti kanda igat tüüpi vesti peal, hoides samas kaalu talje ja õlgade vahel tasakaalus. Hing pakub kasutajale täielikku paindlikkust kõndides, põlvitades, lamades jne.
FORMISION on aastate jooksul rakendatud tuhandetesse seljakottidesse ja on nüüd standard paljudes sõjavägedes üle kogu maailma.

Fusion süsteem

Patenteeritud täiustatud kandesüsteem, mis ühendab taktikalise vöö, kaitsevesti ja täissuuruses seljakoti ühte moodulsüsteemi. Süsteemi saab kasutada koos (või ilma) ballistiliste pehmete ja kõvade paneelidega. Parema mugavuse tagamiseks on süsteemi kaal õlgade ja talje vahel tasakaalus, saavutades selle ainult ühe õlarihmade ja vöökomplekti abil.
Seljakott on mõeldud erinevatel eesmärkidel kasutamiseks, näiteks: mitmeotstarbeline varustuse kott, snaiprite relvastuseks, meditsiinivarustuseks, side, UAV, droonidele jne.

Micro Fusion süsteem

Modulaarne süsteem, mis ühendab taktikalise vöö, kaitsevesti ja keskmise suurusega seljakoti. Taktikalist vööd võib kasutada eraldi vööna või süsteemi tervikliku osana, mis tasakaalustab vesti ja / või seljakoti kaalu õlgade ja vöökoha vahel.
Parema mugavuse tagamiseks on seljakott kinnitatud sama vöö külge. Vesti ja seljakotti saab mitmel viisil kujundada plaadikanduriks või kaitsevestiks.

T-vöö / pöördvöö

Alates 2014. aastast on sõdurid ja politseinikud kasutanud meie spetsiaalselt välja töötatud kaalujaotusvööd soomusvestide jaoks. T-vöö vähendab nende õlgadele kantavat raskust ning tasakaalustab seda õlgade ja vöökoha vahel parema mugavuse tagamiseks. T-vöö kõrgus on vestil hõlpsasti reguleeritav ja selle saab vajadusel ka eemaldada.
T-vöö teises põlvkonnas võtsime kasutusele pöördetapi, mis võimaldab kasutajale paindlikkust (manööverdades külgedele) ilma et kasutaja liikumisulatus oleks piiratud. Neid vöösid saab rakendada mis tahes meie valmistatud vestile.

TPP-pistik

Spetsiaalselt loodud luku vestide, kotikeste ja isegi seljakottide kiireks kinnitamiseks ja eemaldamiseks. TPP tähistab Tactical Pivot Point.
TPP tagab ümmarguse liikumise, mis võimaldab täieliku liikumise külgedele isegi keskmise suurusega seljakotiga.

Durabadi kangas

Durabad on Marom Dolphini ainulaadselt välja töötatud spetsiaalne kangas. See on järgmise põlvkonna kangas sõjaliseks kasutamiseks.
Kangastruktuuri ja tootmisprosse muutes suudeti luua tugevam ja kergem materjal kui seda on traditsiooniline Cordura. Durabadi abil suudetakse vähendada vestide ja seljakottide kaalu, tagades samas kõrge kulumiskindlus ja vastupidavus.
Durabad on uus sõjaliste kangaste standard mitmetes sõjavägedes kogu maailmas.