Baltic Armaments Ascention Logo

Surefire

Kategooriad: , Silt:

SureFire on algusest peale olnud oma tööstusharu juhtiv innovatsioon kes on juhindunud tipptasemel lahenduste otsimisest suure tähtsusega probleemidele ja nad pole kompromisse kvaliteedis teinud enam kui 40 aastat.

SureFire tõusis esimese astme professionaalide tippklassi taktikalise varustuse liidriks, alustades lasertehnoloogiaga. Vähem kui 20 aastat pärast seda, kui füüsik Theodore Maiman leiutas esimese töötava laseri – mida kirjeldati kui “probleemi otsivat lahendust” -, lõi Surefire’i asutaja dr John Matthews tulirelvatööstuses revolutsiooni, leiutades 1979. aastal esimese kaubanduslikult saadaval oleva laseriga relva. Sellest ajast alates on SureFire jätkanud dr Matthewsi visiooni elluviimist, surudes pidevalt läbi tehnoloogilisi uuendusi valgustustööriistade, summutite, kuulmiskaitsevahendite  valdkonnas.

 

Relvalambid

Loodud parimaks suutlikuseks kõige raskemates oludes. Surefire relvalambid on kompaktsed, tagasilöögikindlad tänu pea hävimatule LED valgusllikale, kinnituvad kindlalt teie relvale (võimalik soetada adaptreid liistuta relvadele) ja toodavad veatu valge kiire

Pealambid

SureFire pealambid toodavad pehme, võimsa valguse – optimeeritud Teie vaateväljale, mis on kergelt nupuvajutusega muudetav. Valida saab alates 123A liitiumpatareidega Minimus sarja mudelist kuni AA laetavate patareidega Maximus mudelini, mis pakub hämmastavad 500 luumenit valgustugevust. Kõrgsuutlikud LED’id, vastupidavad korpused ja mugavast peenest võrgust peapaelad teevad SureFirest parimad turul saadaolevaist lampidest.

Kiivrilambid

SureFire® kiivrilamp pakub öövaatlusseadmesõbralikku valguskiirgust öiseks navigatsiooniks või lähitöödeks nagu kaardi lugemine, varustuse laadiminine või parandamine lahingutandril. Praktiliselt hävimatud LED’id, kompaktne ja veekindel kiivrilamp toodab valged, värvilist või infrapunast valgust mitmel erineval valgustugevustasandil. Kinnitatav TC 2000 MICH või sarnaste kiivrite külge.
Kerge SureFire kiivrilamp, algselt mõeldud sõjaväe ja SWAT eriüksuste jaoks on väga hästi kasutatav ka koobaste avastamisel, ronimisel, ehitustöödel või näiteks otsimis-ning päästeoperatsioonidel.

Summutid