Baltic Armaments Ascention Logo

Ballistiline kaitse

Ballistiline kaitse sektsioonist leiad kuulikindlad vestid, kilbid, ja prillid, mille tootjate ühiseks jooneks on karm toodete testimine ja turvalisus. Usume töökindlatesse vahenditesse, mis ei vea kasutajaid kriitilisel hetkel alt. Eelkõige on sihtgrupiks Kaitseväe ja Politsei ridades töötavad lõppkasutajad, kes vajavad paremat kaitset ja kergemat kaalu.  Maailmas kõige usaldusväärsemate brändide hulka kuuluvad Point Blank Enterprises, FirstSpear, BuschProtective ja Revision.

Põhilised näitajad, mida ballistilise kaitse valimisel peaks tähele panema on:
– Sertifikaadid (nt. NIJ 0101.06)
– Kaitsetase (nt IIIA / IV)
– Kaal (Mida kergem, seda kallim)
– Eesmärk / Kasutusala

Vali soovitud märksõna ja siis bränd, mis viib Teid tootja esmase informatsiooni juurde. Lisainformatsiooni saamiseks soovitame kindlasti külastada ka tootjate oma originaalseid kodulehti (Link olemas tootja tutvustuses), et tutvuda süvitsi! Alternatiivina saatke e-maili kontaktivormi kaudu otse meile.

Palume meeles pidada, et nii mõnigi toode vajab Eestis kasutamiseks lõpp-kasutaja sertifikaati ja/või välisriigi nõusolekut. See väide kehtib eelkõige süsteemide kohta, mis on kasutamiseks rangelt sõjaväeliste- või riigikaitse ülesannete täitmiseks mõeldud olukordades.