Baltic Armaments Ascention Logo

KORE Essentials

Kore Essentials X7 relvavöö

“Parimad teeb parimaks see, et nad sihivad alati paremuse poole.”

2013. aastal otsustas KORE Essentials meeste aksessuaarid uuesti määratleda, alustades vööst. Nende filosoofia oli lihtne > innovatsiooni ühendamine suurepäraste materjalidega, et luua ainulaadsed, põnevamad tooted, mis ületavad klientide ootusi. Alates vöö loomisest tuhandeid aastaid tagasi ei tundu traditsioonilised vööd siiki kunagi õigesti istuvat. Kui augud on üksteisest cm kaugusel või rohkem, on need tavaliselt kas liiga pingul või liiga lahti, kuid mitte täiuslikult paigas. Kes poleks olnud sunnitud paar auku vööle tegema, et lihtsalt korralikku istumist saada? Ja lisaks kipuvad nahaaugud vanuse ja kulumisega venima ja pragunema. Kore Essentials teadis, et peab olema parem viis.

Tootedisaini kirega relvastatud, asuti looma uut meeste vööd, mis mitte ainult ei töötaks paremini, vaid sisaldaks suurepäraseid materjale ja loomulikult ka suurepärast stiili. Miks? Sest Kore Essentiali jaoks just selline peabki mehe vöö olema – hästi istuv, kvaliteetne ja stiilne.

 

Tehtud Meestele
Kore keskendub hästi ehitatud aksessuaaridele, mis muudavad meeste igapäevaelu paremaks.

HardKORE materjalid
1. klassi titaan, roostevaba teras, tsingisulam, jõuline südamik, täisnahk. Meie rihmad on loodud töötama sama kõvasti kui teie.

Paremini projekteeritud
Iga detail peab olema täpselt õige. Alates niidi tüübist ja lõpetades pandla hammaste täpse sügavusega, teeme parima tulemuse nimel kõvasti tööd.

Kõrgemad standardid
Eesmärk on saada Korele kliendid kogu eluks. Nende missioon on Teie ootusi pidevalt ületada. Ei peatuta enne, kui olete õnnelik.

Kore Essentials relvavöö x6 tactical gun belt

Relvarihm on oluline varustus igaühele, kes kannab tulirelva. See mitte ainult ei aita hoida teie relva stabiilsena ja turvalisena, vaid pakub ka täiendavat mugavust läbi kogu päeva kandmisel. Kui otsite uut relvarihma, uurige kindlasti Kore rihmade kohta. Kore Essentials rihmad on valmistatud tippkvaliteediga materjalidest ja konstruktsioonist, mis tagab teie kandesüsteemi veatu toimimise.

 

Erinevad vööd ja pandlad

Kore Essentials X6 Gun Belt Relvavöö Taktikaline

Kore Essentials X5 Gun Belt Relvavöö Taktikaline

Kore Essentials X2 Gun Belt Relvavöö Taktikaline

Rihmad on ÜHE SUURUSEGA ja pandlad VAHETATAVAD

Sobivad igale vööümbermõõdule alates 24” kuni 44” [XL- ja taktikalised rihmad kuni 54″]

Allpool oleme välja kirjutanud kuidas oma uus vöö täiuslikult istuma panna. See on lihtne ja võtab vaid minuti.

1. Vöö tagaküljele on trükitud joonlaud. Otsige joonlaual üles oma pükste suurus – LISAGE 4 tolli e. 10cm  ja LÕIKAGE – kasutades teravaid ja vastupidavaid kääre.
2. Näiteks kui teie pükste suurus on 32″ – lõigake vöö 36″ märgi juurest. Kui teie pükste suurus on maksimumi lähedal – ÄRGE lõigake vööd läbi. Jätkake 3. sammuga.
3. Kasutades kaasasolevat mutrivõtit, keerake luku tagaküljel olevad kruvid lahti.
4. Sisestage vöö lõigatud või nüri ots pandla hammastesse ja kinnitage kindlalt. Vajadusel on hea kasutada rohkem jõudu (kasutage abivahendit) – lukk ei purune.
5. Pingutage kruvisid, kuni need on pandlaga samal tasemel (Tunned vastupanu.)
5. Pistke vöö ümber pükste aasade (Vasakult-Paremale), läbi pandla ja esimese vööaasa. Tõmmake, kuni rihm tundub liibuv.
6. Ideaalis peaks teie vööots ulatuma esimesest vööaasast 2–3 tolli (5-8 cm) võrra kaugemale. Kui teie vöö on liiga pikk – lihtsalt eemaldage pannal ja lõigake seda üks toll korraga, kuni saavutate soovitud pikkuse. Lõika ettevaatlikult.