Baltic Armaments Ascention Logo

Fibrotex

Fibrotex arendab ja toodab üle 50 aasta uuenduslikke peitevahendeid armeedele ja eriüksustele. Nende pidev püüdlus tipptaseme poole on nad viinud täiuslikkuseni, mistõttu pakutakse kaasaegsele lahinguväljale paremaid lahendusi. Fibrotex toob kvaliteetsed, spetsiaalselt loodud, mis sobivad nende klientide nõudmiste järgi mitmekülgsesse keskkonda ja pakub usaldusväärsust, millele võite loota.

Fibrotex on Iisraeli firma ja nende tooted vajavad lõppkasutaja sertifikaate ning nendepoolseid väljaveolitsentse. Nende tooted on eraisikutele kahjuks kättesaamatud.

 

Teadus- ja arendustegevus

FIBROTEX omab ettevõttesisest disainiprotsessi, mida arendatakse pidevalt muutuvas kamuflaažitehnoloogia keskkonnas, et võimaldada lõpptarbjale parimaid lahendusi.
Fibrotexi tootearendus põhineb konfliktide põhjalike uuringute alusel tehtud järeldustel. Ühendatud on valdkonna kogemustest saadud teadmised koos ainulaadsete ühendite, ergonoomilise inseneritöö ja kamuflaažimaterjalide valdkonna asjatundlikkusega.

Otsast lõpuni pakkuja

Kogu Fibrotexi tootmisprotsess on ühe katuse all, pakkudes täielikku võimekust – alates disainist kuni tooteni, alates pigmendipastadest
trükkimiseni, värvimise ja viimistlemiseni. Algusest lõpuni kontrollitakse kõiki tehnilisi protsesse, et tarnida õige toode igale kliendile.

Kvaliteet

Fibrotexis on keskmes klientide rahulolu. Meie toodete ja teenuste kvaliteet vastab pidevalt klientide kõrgeimatele nõudmistele ja ületab neid. Rakendame tõhusat kvaliteedipoliitikat, et tagada asjakohane järelevalve kogu tootmis- ja müügiprotsessi vältel. Fibrotexil on ISO 9001-2008 sertifikaat.

Ekspertiis

Fibrotexi kõige suuremad eelised on kamuflaažitehnoloogia süvitsi uurimine ning laialdane ettevõttesisene arendus- ja tootmisvõimekus. Fibrotex kohandab oma tooted iga kliendi ainulaadsete nõuetega, säilitades samas kõrge töökindluse ja jõudluse. Fibrotex on tuntud kui ettevõte, mis suudab “pakkuda uuenduslikke lahendusi vastavalt kliendi vajadustele, mitte vastavalt olemasolevale. Fibrotexi multispektrilised kamuflaažisüsteemid, mis sobivad ideaalselt liikuvate ja staatiliste platvormide jaoks, pakuvad erivägedele ja erinevatele platvormidele ulatuslikku elektro-optilist ja elektromagnetilist kaitset.

Kamuflaazi süsteemid

Fibrotex pakub modulaarseid kamuflaaži lahendusielektro-optilise ja elektromagnetilise kaitsega maapealseteks statsionaarseks rakendusteks.

Fibrotex pakub ulatuslikku elektro-optiliste seadete ja elektromagnetilise kaitse lahendusi liikuvate masinate jaoks. Manööverdamisvõimalus igasuguse platvormiga Vähendab allkirja mitme spektraalses vahemikus (UV / visuaalne / lähedane infrapuna / termiline / radar) Suurendab meeskonna mugavust tänu kuumakaitsele

Täielik kaitse kõigi teadaolevate avastusandurite ohtude eest. Sealhulgas: UV, visuaalne, infrapuna / Near IR, Termiline ja radar.
+ 2-poolne printimine (kamuflaaž kahes erinevas keskkonnas (linn / metsamaa / kõrb / lumi jne)
+ Kahemõõtmeline kerge süsteem
+ Suurepärane nähtavus seestpoolt
+ Võtab vähe ruumi ja on kergelt üles pandav

Nightwalker öövaatlusseadmetele nähtamatu üleriie

+ Staatiline ja dünaamiline termiline varjamine
+ Täielik termiline vahemik: 2500–12000 nm (MWIR ja LWIR)
+ Eriti kerge: 550 gr. Kaasa arvatud kott
+ Pakendid 15X15X20 cm suuruses kompressioonkotis
+ Töötab igas keskkonnas
+ Ergonoomiline disain, mis võimaldab täielikku manööverdusvõimet
+ Hingav suure intensiivsusega tegevuste jaoks
+ Erinevad visuaalsed kamuflaažilahendused

Kamuflaaz snaipritele


+ Mitme spektri varjamine – UV, visuaalne, lähedane infrapuna, termiline infrapuna
+ Pööratav – mõlemal küljel erinev võrk kamuflaaž
+ Termilise signatuuri vähendamine
+ Saadaval ühele või kahele inimesele
+ Kiire kokkupanek, kokkupandav (kuni 3 minutit)
+ Kerge, hõlpsasti kaasaskantav

Mõlemapoolne kamo

+ Kahemõõtmeline multispektriline kamuflaažikostüüm
+ Pööratav disain, mõlemal küljel erinev geograafiline maastik
+ Kõik multispektrilised võimalused: UV, VIS, NIR
+ Oluline soojuse vähendamine
+ Tulekindel
+ Kaal: alla 2 kg

Liivakotid – Ilma õmblusteta

+ Kõrge vastupidavus: vastupidav UV-kiirgusele ja mikroorganismidele
+ Tulekindel (valikuline)
+ Vastupidav 5,56 mm ja 7,62 mm laskemoonale
+ Kõrge mehaaniline vastupidavus
+ 25 kg liiva / mulla maht
+ Värvid: oliivroheline või liivakas beež