Baltic Armaments Ascention Logo

Sioen Ballistics

SIOEN Ballistics on usaldusväärne partner kes pakub teile kõrgkvaliteetseid kergekaalulisi modulaarseid kaitseveste, mis kaitsevad kandjat kõikvõimalike ohtude eest (käsirelvad, püstolkuulipildujad, automaadid, jahipüssid, noad, jne).

 

Kliendikesksus

Kõiges, mida me teeme, on klient võtmetähtsusega.  Disainiprotsessis juhindutakse motiividest: kaitse, vastupidavus, mugavus ja eelarve koostamine. SIOEN Ballistic ambitsioon ja visioon on mõista ja tõlgendada kõik ainulaadsed nõuded õigeks lõpptulemiks.

SIOENi töökultuur põhineb intensiivsel meeskonnatööl, väga suurel ettevõttevahelisel pühendumusel ja keskendumisel ideede viimistlemisele. See viib alati lõpptulemusena spetsiifiliste ja isikupärastatud süsteemidele, mis vastavad seadustele ja kliendi soovidele. Sioeni peamine eelis on nende sektoriülesed 360 ​​° teadmised turuvajadustest. Olenemata sellest, kas töötate maismaal, vees, vee kohal või õhus, avalikus sektoris või erateenistustes, madala või äärmiselt kõrge riskiga olukordades, toodab Sioen alati just Sinule sobiva lahenduse

 

 

Varjatult kandmise vestid
  

Avalikult kadmise vestid

  

Taktikalised kaitsevestid

  

Hard Plate Carrierid

  

 

 

SIOEN Ballistic:

1) Osa finantsiliselt stabiilsest kontsernist Sioen Industries.
2) Helde garantii, vastutuse ja kindlustuse tase.
3) Kvaliteetsed ja innovatiivsed tooted:
+ Kõige kuulsamate parima kvaliteediga tarnijate tooraine kasutamine (DSM, DuPont, Teijin Aramid, Honeywell, Ten Cate, …);
+ Tugeva infrastruktuuriga (tootmisettevõtted kogu maailmas)
+ Majasisesed laskelaborid soomuslahenduste kvaliteedi kontrollimiseks ja arendamiseks nii Belgias kui ka Soomes;
+ Pikaajaline kogemus: alates 1907. aastast tootis tehnilisi tekstiile, aastast 1964 aktiivselt P.P.E. (Isikukaitsevahendid) ja alates 1984. aastast soomustes. Uuenduslike toodete tugevuste ristfunktsionaalne kasutamine erinevate Sioeni kaubamärkide sees.

Professionaalsete kaitsevestide tootmise ülemaailmse mängijana saavad nad tugineda rahvusvahelisele ja asjatundlikule arendus-, disaini- ja tootmisteadmistele.

Sioen on kogu maailmas kuuliveste tootnud oma spetsiaalsetes tootmisettevõtetes. Sioenist on saanud tööstuse liider nii kaitserõivaste äri kaubamärgiga kui ka oma kaubamärgiga segmendis. SIOENIL on 10 tootmisettevõttet ja kontsernis töötab üle 4500 inimese. On õiglane öelda, et Sioenil on kõik võimalused olemas Teie vajaduste rahuldamiseks. Olgu need siis üldised kaitseriided, tööriided, päästevestid, ujuvkostüümid, kuivad ülikonnad, tuletõrjujate riided, mootorsae kaitseriided arboristidele või soomus, SIOEN on pühendunud kvaliteetsete lahenduste loomisele ja tootmisele, olles samas sotsiaalselt ja eetiliselt vastutav. Praegu toodetakse üle 30 miljoni toote aastas, mida jälgivad nende kõrge kvalifikatsiooniga operatsioonide ja kvaliteedikontrolli meeskonnad.