Baltic Armaments Ascention Logo

Relvad

Relvad sektsioonist leiad Heckler & Koch tulirelvad, millele oleme Baltikumis ametlik maaletooja. Usume töökindlatesse vahenditesse, mis ei vea kasutajaid kriitilisel hetkel alt. Eelkõige on sihtgrupiks Kaitseväe ja Politsei ridades töötavad lõppkasutajad, kes vajavad paremat vastupidavust ja usaldusväärsemat täpsust. Sama moodi saab ka tavakasutaja neid hüvesid nautida.

Meie tootevalikus on erinevaid tulirelvi mida saab klassifitseerida järgmisteks: jahirelvad, automaatrelvad, käsitulirelvad ja kerged automaadid (sõjaväe relvad). Lisaks pakume püstoleid, relva varuosi, nende lisasid ning ning muid käsitulirelvade tarvikuid mis puudutavad HK’d. Müüme ainult originaalosasi! Meiega otse ühendust võttes on pakkuda ka sniper relvad, sõjaväe tulirelvad, taktikalised laskeseadmed ja relvasüsteemid

Tulirelvad hõlmavad laia valikut erinevatest mudelitest, mis on mõeldud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka professionaalseteks vajadusteks. Kinnitame, et meie müüdavad automaatrelvad on tuntud oma usaldusväärsuse ja võimekuse poolest, pakkudes kasutajale kõrget tulejõudu ja töökindlust. Püstolid, on kerged ja mugavad, sobides nii enesekaitseks kui ka sportlaskmiseks. Nad on armastatud eelkõige oma kompaktsuse, kerguse ja lihtsa käsitsemise tõttu. Käsitulirelvade tarvikud, nagu kabuurid, sihikud ja valguslambid, võimaldavad kasutajal oma relva veelgi paremini kohandada.

Meie valikus on ka spetsiaalsed sniper relvad, mis on mõeldud täppislaskmiseks suurel kaugusel, tagades kõrge täpsuse ja usaldusväärsuse. Sõjaväe tulirelvad on mõeldud intensiivseks kasutamiseks karmides tingimustes, pakkudes maksimaalset töökindlust. Taktikalised laskeseadmed ja taktikalised püstolid on välja töötatud professionaalide vajadusi silmas pidades, sobides suurepäraselt erioperatsioonide ja õiguskaitseorganite tööks.

Lisainformatsiooni saamiseks soovitame kindlasti külastada ka tootjate originaalseid kodulehti (link olemas tootja tutvustuses), et tutvuda süvitsi! Alternatiivina saatke e-kirja kontaktivormi kaudu otse meile.

Palume meeles pidada, et teatud relvad vajavad Eestis kasutamiseks lõppkasutaja sertifikaati ja välisriigi nõusolekut. See kehtib eelkõige süsteemide kohta, mis on mõeldud rangelt sõjaväeliste või riigikaitse ülesannete täitmiseks (nt. automaatrelvad).