Baltic Armaments Ascention Logo

Zarges

Zarges – Üle 500 erineva redeli, redeliosa, teisaldatava tellingitorni, tööplatvormi, sillasamba, juurdepääsu- ja platvormastme – valmistatud alumiiniumisulamist ja -plastist tööstuse, äri ja teenindussektori, käsitöö, kodu ja aia jaoks. Avastage ZARGES tootevaliku mitmekesisus ja leidke oma objektidele sobiv juurdepääsuvarustus.

ZARGES juurdepääsuvarustus on olnud tööstus- ja kaubandusettevõtete usaldusväärne kaaslane juba peaaegu 90 aastat. Ettevõtte redelid, tellingutornid ja tööplatvormid on mitmekülgsed ja paistavad silma oma erakordse kvaliteediga.

ZARGES tooted on äärmiselt ohutud ja kergelt kasutatavad, võimaldades teil keskenduda tegelikule ülesandele raiskamata aega ohutuse pärast muretsemiseks või mis tahes keeruka püstitamisprotsessi pärast.
Redelid ja tellingutornid professionaalsetele ja harrastajatele.
ZARGESi redelite ja tellingutornide professionaalset kvaliteet ei ole usaldatud mitte ainult kindla tööstuse spetsialistide poolt. Tuntakse uhkust kui preemium seadmete tarnija kaubanduse professionaalidele ja harrastajatele, kellel on esmatähtis tööohutus ja lihtne varustuse käsitsemine.

Kaitse-, katastroofiabi- ja politseiteenused.
Kompromissitu kvaliteet koos pideva innovatsiooniga – ZARGES on selle eest seisnud juba üle 80 aasta. Meie eesmärk: saada professionaalne ja kohandatud logistiline lahendus kaitse-, katastroofiabi- ja politseiteenistuste jaoks. Seetõttu seavad meie tooted turustandardid pakendi ja transpordi, juurdepääsu ja erikonstruktsioonide ohutuse, vastupidavuse ja ergonoomika osas.

Eelised Teile: ZARGESi konteinerid on eriti kerged, stabiilsed, korrosioonikindlad, mittemagnetilised ja kergesti kohandatavad mitmesuguste rakenduste jaoks ning sobivad seet]ttu ideaalselt sõjaväe ja politsei jaoks. Katastroofi korral on Zarges asendamatu elektroonikaseadmete, esmaabimaterjali ja muude tundlike kaupade pakkimiseks või veoks.

 

Redelid ja Tellingud ligipääsuks

+ Astmed ja platvormid
+ Redelid
+ Tööplatvormid
+ Liigutatavad platvormid
+ Fikseeritud redelid
+ Tellingutornid
+ Liigutatavad tellingud

Erilahendused

+ Platvormid hoolduseks
+ Platvormid tankimiseks
+ Spetsiaalsed konteinerid
+ Radaritele ja Navigatsioonisüsteemidele

Pakendamine ja transport

+ Karbid
+ Kastid
+ Lamedad alused
+ Roklad

Meditsiiniline

+ Modulaarded pakendamise süsteemid
+ Ladustamislahendused
+ Mobiilne organiseerimine
+ Transport
+ Tarne ja kõrvaldamine