Baltic Armaments Ascention Logo

Aimpoint

Aimpoint asutati Rootsis enam kui 45 aastat tagasi. Kõigi nende aastate jooksul on nad punatäpp sihikute tehnoloogia täiustamiseks teinud tihedat koostööd nii kogenud jahimeeste ja laskurite kui ka professionaalsete kasutajatega üle kogu maailma. Kliendid usaldavad nende tooteid, kuna selle ees seisab Aimpoint® kaubamärk. Aimpointi eesmärk on olla SEE kaubamärk, mis pähe tuleb, kui mõelda punatäppsihikutele. Armastus väljakutsete vastu ja üle nelja aastakümne kõrgeima kvaliteediga ja uuenduslike toodete turuletoomine – see pole utoopia. Aimpoint on tõeline edulugu, tänu kõigile nende ettevõtte töökatele inimestele, tarnijatele ja tänulikele klientidele.

Neile, kes pole veel Aimpointi tooteid kasutanud, ootame huviga, kuidas Aimpoint® sihikud teie laskmist parandavad.

 

TULEMUSLIKKUS

Aimpoint tähistab kõrget kvaliteeti kõiges, mida tehakse. Ettevõte esineb alati tipptasemel. Nende eesmärk on pakkuda alati parimat vastavalt klientide nõudmistele. Seda tehakse, luues töötingimused, kus kõik saavad oma töö eest vastutada, nii et iga ülesanne täidetakse õigel ajal, õigel viisil ja parima kvaliteediga. Alates 1975. aastast on välja töötanud ja toodetud kõrgeima kvaliteediga punase täpiga sihikuid ning seda tehakse ka edaspidi.

INNOVATSIOON

Aimpoint leiutas 1975. aastal elektroonilise punapunkti sihiku ja on sellest ajast alates juhtinud elektrooniliste punatäppsihikute arengut. Selles valdkonnas püütakse pidevalt esimene ollaja oma standardeid uuesti määratleda. Seetõttu ollakse avatud ideedele, mis esitavad väljakutseid tavapärastele sihikutele ja ajendavad innovatsiooni, olenemata sellest, kust ideed pärinevad. Ainus konstant elus on muutused ja usutakse, et asjakohasuse säilitamiseks peab muutuvate vajadustega pidevalt kaasas käima.

PÜHENDUMUS

Kliendid on Aimpointi olemasolu alus. Püütakse luua püsivaid suhteid luues püsikliente, kes naasevad. Eesmärk on teha igast kliendist Aimpointi kaubamärgi ja toodete saadik. See on võimalik ainult tänu sellele, et Aimpointi kaastöötajad tunnevad end pühendununa, tunnevad huvi oma ülesannete vastu ja on ettevõtte üle uhked. Nii saadakse jõuda oma eesmärkideni – koos.

 

Milline Aimpoint sobib Sinule?

Aimpoint punatäppide vastupidavus ja jõudlus on enneolematud. Kaistsevägede poolt kasutatavad sihikud toimivad siiani probleemideta ning on hinnatud kõrgelt ka sportlaste seas. Paljudel võib tekkida küsimus, et miks valida Aimpoint kui analooge müüakse poole odavamalt? Juhul kui ootate oma sihikust järjepidevat töökindlust siis soovitame analoogid kõrvale jätta. Jah – nad võivad sarnased välja näha, kuid ehituskvaliteet ei ole sama. Punatäpp sihikud hoiavad kindlalt sisselastud nulli, töötavad kuni 8 aastat ühe patareiga ning peavad suurepäraselt vastu erinevatele kukkumistele ja põrutustele

Klikkides  AIMPOINT HINNAKIRI 2023 saad ülevaate pakutavatest seadmetest ja nende osadest koos koodidega.

Sihikud ja Suurendajad on välja pandud Mustamäe tee 24, Tallinn SEIKLUSPRO poes. Klikkides SIIA avaneb kaart

 

Punatäpp Sihikud

Aimpoint CompM4S ja CompM4 (Kehtib ka teistele mudelitele) vahe seisneb selles, et patarei pesa asetseb S mudeli puhul sihikut vaadates kella 5 suunas all. Kõikidel Aimpoint CompM sihikute mudelitel märgib tähis ära patarei asukoha sihiku küljes (All).

Aimpoint CompM5b eristub teistest Aimpointi sihikutest tänu oma  reguleeritavusele. Turretid saab kas enda äranägemise järgi paika seada või kasutada juba eelseadistatud valikuid. See võimaldab vahetada erinevate sihtmärkide kauguste vahel kiirelt, ilma et peaks alla või üle sihtmärgi sihtima.

Aimpoint CompM3 ja CompML3 on hinnatud sihikud jahimeeste ja sportlaste seas. Kergelt suuremad kui sõjaväelased eelistaksid, kuid siiski sama töökindlad ja usaldusväärsed kui nende järglased.

Aimpoint Micro S-1 punatäpp sihik on täiuslik lahendus jahimeestele, sest ühendub otse relvale millel on peal kitsas relss. See tähendab, et ei ole vaja eraldi liideseid sihiku kinnitamiseks ja sihik hoiab seega madalat profiili.

Aimpoint Micro T-1 ja Micro T-2 Eripäraks on eelkõige nende sihikute minimaalne suurus. Relvale, millele picatinny kinnitusel on vähe ruumi erinevatele vajalikele aksessuaaridele on see taktikaline sihik parim võimalik lahendus. Usaldusväärsed sihikud mille vastupidavusele pole võrdväärset. Kinnita otse picatinny rööpale või kasuta spacer’eid punatäpi kõrgemale tasemele toomiseks.

Acro P1 ja Acro P2 / C2 on punatäppsihikud mis on mõeldud kasutamiseks eelkõige püstolitel, kuid sobivad ka suurematele relvadele, kui ruumipuudus peaks kimbutama. Suletud süsteem hoiab punatäpi alati kindlalt nähtavana.

Sihikupildi Suurendajad/Võimendajad

Suurendajad 3xMAG, 6xMAG ja 3x-C sobituvad suurepäraselt Aimpointi punatäppsihikutega. Kasutades FlipMounti saab suurenduse vaatele kiirelt lisada või Twistmoundiga üldse eemaldada. Suurendused ei muuda punatäpi suurust.

Katted

Enamustele sihikutele saab paigaldada katteid, mis on mõeldud sihiku enda klaasi kaitsmiseks (Pimedad/Läbipaistvad), hoiustamiseks või taktikalises olukorras vaenlasele päikesepeegelduse helgi vähendamiseks (ARD).

 

Üle 600 m laskude tegemiseks tutvu klikkides lingile STEINER

Heckler & Koch Relvadega saad tutvuda klikkides SIIA