Baltic Armaments Ascention Logo

Armadillo Merino

2011. aastal vaatas Andy pilte Iraagist ja Afganistanist naasvatest sõduritest, kellel olid välditavad põletushaavad ja vigastused kantud riietest. Soovides need välditavad vigastused ära hoida, asutas ta Armadillo Merino®. Rõivad, mis põledes ei sula ega tilgu, ei haise, on mugavad, hoiavad külma korral sooja ja aitavad soojades ilmastikutingimustes jahtuda. Seda teeb Armadillo Merino® ja selle üle ollakse uhked. Rõivad, mis on mõeldud taktikalistele operaatoritele, professionaalidele ja nõudlikele kasutajatele kõige ekstreemsemates keskkondadesse. Armadillo Merino ära käinud maailmaruumis ja neid on kandnud professionaalid, kes tegutsevad maailma suurimate riskidega keskkonnas. Need kliendid tulevad pidevalt tagasi, öeldes, et armastavad Armadillo Merino®-t. Spetsialistid nõuavad palju oma riietuse komplektist ja Armadillo Merino teeb kõik, et pakkuda neile soovitud kvaliteet.

 

Ekstreemtingimustes töötajate esimene valik alusriiete vallas.

Tuletõrjujad kogevad oma igapäevatöös väga palju stressiolukordi. Isikukaitsevahenditel on turvalisuse tõstmisel ja seeläbi stressi minimeerimisel üks suurimaid rolle. Väga palju uuringuid on tehtud väliste riidekihtide arendamiseks, kuid nahalähedaste kihtide kui süsteemi ühe osa jaoks pole palju vaeva nähtud.
“Päästeteenistuja naha-vastane riidekiht peab optimiseerima vajalikku soojuskaitset elava tule kustutamise ajal, samas parandama termoregulatsiooni taastumise ja elava tulega mitte seotud väljakutsetel vähendamaks maksimaalselt füsioloogilist pinget kehale ning pakkumaks lisaks ka mugavust.

Armadillo Merino kujundavad ja toodavad kõige edasijõudnumaid nahale lähimaid riidekihte maailmas. Need suurendavad kandja suutlikkust, tervist, ohutust ja mugavust.
Armadillo Merino® kangad ei sula ega tilgu ning pakuvad looduslikku tulekindlust kuni 600 *C; ei tekita staatilist elektrit, kõrge UVA & UVB kaitse ning omavad väga efektiivset termoregulatsioon nii kuumas kui ka külmas olukorras. Higieraldusega saab kangas hakkama nii gaasilises kui ka vedelal kujul, hoides kandjat mugavuses ja takistades ebameeldivate lõhnade teket, samas hoides stabiilset kehatemperatuuri.

Meriino lambavill on looduse üks suutlikemaid kiude. Kõik Armadillo Merino riided on tehtud just sellest, Uus-Meremaalt tulnud villast, ning omavad ülimat tugevust ja samas pehmust.

 

Miks valida Armadillo Merino?

+ Looduslik tulekindlus kuni 600 *C
+ Ei sula, tõmbu kokku või kleebi end naha külge kõrgete temperatuuride juures
+ Põledes ei eralda toksilist lõhna
+ Üks kõrgemaid looduslikke UVP faktoreid annab kaitse päikesekiirte eest
+ Kõrge happekindlus
+ Parem kaitse keemia ja aerosoolide eest kui sünteetilistel materjalidel
+ Termoreguleerib nahka, vähendab ülekuumenemist ja alakülmumist.
+ Niiskusjuhtiv – reguleerib naha niiskuseraldust seda vähendades
+ Looduslikult antibakteriaalne – ei nakata haavu
+ Ei tekita ebameeldivat lõhna ka peale pikaajalist kandmist
+ Pehme, samas erakordselt tugev ja vastupidav
+ Jätkusuutlik – materjal on “uuenev” ja biolagunev
+ Kergesti kuivav ja masinas pestav