Baltic Armaments Ascention Logo

Radar 1957

Kategooriad: , Silt:

Radar 1957 on üle 60-aastane kogemusega ettevõte suurepäraste kabuuride kujundamisel ja väljatöötamisel. Pikkade aastate jooksul omandatud kogemuste ja teadmiste võrreldamatu hulk ning pidev tähelepanu tooteohutusel ja kvaliteedil said Radar 1957 juhtivaks kaubamärgiks, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud ja end tõestatud.

Innovatsioon on esikohal

Radar on dünaamiline ja kaasaegne ettevõte, mis on keskendunud teadusele ja tehnoloogilistele uuendustele ning edukalt kasutusele võtnud tipptasemel uusi materjale. Kõik see on arendanud ja võimaldanud pakkuda Radaril patenteerinud eksklusiivseid, tõhusaid tehnoloogiilisi ehituslahendusi kabuuride vallas.

Autonoomne disain ja tootmine.

Radari 1957. aastal tehtud suured investeeringud projektide ja nende asjakohaste tootmisprotsesside otsesesse juhtimisse võimaldavad neil olla iseseisvalt tegutsev ettevõte. See võimaldab neil teha teha parandusi, uuendusi ja kontrollida nende toodete kvaliteeti. Selle brändi alla kuulub üle 40 spetsialiseerud töötaja, kes on jaotatud siseuuringute labori Radar3 Cube – Radari uurimisressursid – ja ülimoodsa tehase vahel, mis on ISO 9001: 2008 BUREAU VERITAS SERTIFITSEERITUD ja toodab üle 500 000 ühiku aastas.  Kõik tooted on eraldi testitud ja garanteeritud.

Kontrollitud tootmisprotsessid

Kõiki rahuldava lõpptoote turule laskmise eeltingimus on range kvaliteedikontrolli protseduur, tooraine hoolikas valik, protsessi iga etapi lõpus nõutavad testid ja iga tootmisetapi täielik nõuetekohane jälgitavus.