Baltic Armaments Ascention Logo

Point Blank

Point Blank Body Armor (PBBA) on üks esimesi ettevõtteid Ameerika Ühendriikides, kes hakkas kujundama ja valmistama kehakaitse süsteeme. Alates 1973. aastast on Point Blankist kasvanud rahvusvaheliselt mitmekesine ettevõte, millel on kõige tuntum kaubamärk ja seda peetakse tänapäeval üheks põhiliseks kaitsevestide allikaks maailmas.

PBBA-l on tänu oma toodete kvaliteedile ja funktsionaalsusele võime täita ja ületada klientide ootusi. Point Blank inc. omab pikaajalisi suhteid kõige prestiižikamate ja nõudlikumate õiguskaitseasutuste, föderaalametite ja muude Ameerika Ühendriikide õiguskaitseorganitega. Silmapaistev klienditeenindus on Point Blanki edu võti ja nende äristrateegia keskne osa. Ettevõtte lai tooteportfell, kvaliteetsed lahendused, õigeaegne kohaletoimetamine, kogenud müügipersonal ja suutlikkus rahuldada mahunõudluse kasvu on ettevõtte püsiva teenindusajaloo põhielemendid. Point Blanki keskmine tarnekiirus ületab pidevalt tööstusharu keskmist ning ettevõtte kvaliteedi- ja toote tulemlikkus on ületamatud.

 

Eesmärk

Point Blank Enterprises (PBE) on nelja aastakümne vältel aidanud kujundada suurt soomuskaitse tööstuse arengut. PBE on olnud tööstuse juhtiv uute toodete ja disainide innovaator, mis on loodud selleks, et maksimeerida kaitset, muutudes seeläbi kõrgema tehnoloogia sünonüümiks, kompromissitu kvaliteedi ja täieliku pühendumusega. Meie teadus- ja arendustegevus annab jätkuvalt kergemaid, õhemaid, paindlikumaid ja paremini toimivaid ballistilisi süsteeme, pakkudes samal ajal optimaalset mugavuse ja kantavuse standardeid.

Paremad kaitseomadused kui standardid nõuavad

Point Blanki järeleandmatu pühendumus maksimaalse jõudlusega toodete tarnimisele, mis ületavad pidevalt Riikliku Justiitsinstituudi (NIJ), sõjaliste, föderaalsete ja rahvusvaheliste testimisnõudeid, on tunnistus meie kõrgematest kvaliteedistandarditest. Need standardid ületavad meie tootearengu protsessi kõiki tahke alates uue materjali kasutuselevõtust kuni igapäevaste rangete testimisprotseduurideni. Point Blank ei unusta, et nende kliendid usaldavad enda elu nende kätesse.

Kuulivestid, ‘Crossover’ Vestid, Plaadikandjad, Taktikalised Vestid, Keraamilised plaadid, kilbid jpm.

 
 

 

Saa rohkem infot ballistilse kaitse kohta klikkides alloleval lingil:

Kuulivest – Ballistiline kaitse