Baltic Armaments Ascention Logo

Trango Systems

Laskeharjutused CQB ruumides

Trango Systems on turvalahenduste pakkuja, kes on spetsialiseerunud vägede loomisele ja lahinguväljaõppe infrastruktuurile. Lahendused ja tooted töötati välja spetsiaalselt väeosadele ja sisejulgeolekuasutustele kasutamiseks. Eesmärk on valmistada võitlejaid ette tänapäeva lahinguväljal tõhusaks ja tulemuslikuks toimetulekuks, simuleerides võimalikult realistlikult operatsioonikeskkonda ja toetades väljaõpet mitmesugustes stsenaariumides, rõhuasetusega linnakeskkonnal.

Ettevõtte asutasid brigaadikindral (ret.) Hagai Mordechai ja kolonelleitnant (ret.) Eitan Ben Gad, kellel on ette näidata Iisraeli kaitsejõudude (IDF) kõrged auastmed ja on täitnud erinevaid juhtimispositsioone eliitvõitlus ja luureüksustes
Brig. Kindral (erus) Mordechai on muuhulgas olnud suuremate sõjaliste kampaaniate lahingukogemusega diviisiülem, IDF taktikalise juhtimise akadeemia juht ja IDF staabiülema büroo juht.

Kolonelleitnant (ret.) Ben Gad on töötanud mitmete eliitlahingu- ja luureüksuste vanemülemana ning muu hulgas langevarjurite brigaadi ja IDF keskjuhatuse operatiivjuhina. Lisaks määrati talle  vastutus IDF-i terrorismivastase võitluse akadeemia laske- ja snaipimisväljaõppe läbiviimisel ning sealsete sertifikaatide väljastamise eest.

Klikkides Trango Systems Tootekataloog 2022 saad tutvuda pakutavate toodetega. Võta ühendust!

 

Millega on tegu ja kellele need vahendid on mõeldud
(Peavad vastu kuni 12 000 5.56NATO )

Trango Systems lahendustest saavad kindlasti kasu Politsei, Kaitsevägi, Eriüksused, Turvateenistused ja lasketiirud. Väga kerged, lihtsalt kokkupandavad ja ilmastikukindlad õppevahendid jätavad pinnud, killud ja rikošetid minevikku.

  • Sihtmärgid (Peavad vastu kuni 12 000 5.56NATO )
  • Vastane/Oma
  • Lasketiiru sihtmärgid
  • Tagasisidega sihtmärgid
  • Aksessuaarid (Kapid, Toolid, Pesumasinad)

Sihtmärgi alus lasketiiru sõber või vaenlane laskekujutis kokkupandav masin väliharjutusteks sihtmärgid aukudega mille tabamisel saad tagasiside Esemed mis leiduvad majades laskeharjutuste sooritamiseks

Vaheseinad ja struktuurid reaalse keskkonna loomiseks
(Elutruud kerged tooted)

Trango põhiinfrastruktuuri lahendused on modulaarsed, väikese kaaluga konstruktsioonielemendid, mis on mõeldud lähilahingu (CQB) treeninguks või muuks linnakujunduseks. Kerge kaal muudab selle ideaalseks tagasisiderikkaks paindlikuks treeninguks, mida saab pidevalt muuta. Seega on süsteem ideaalne CQB-treeningu, harjutuste ja tehnika lihvimiseks. Infrastruktuuri seadistamine on käsitsi, lihtne ning ei vaja suuremaid tööriistu. Ülespanek on võimalik kõigil.

vaheseinad laskeharjutuste CQB

Trango barrikaad on moodulbarrikaad, mille ülaosa on võimalik treeningvõimaluste suurendamiseks muuta. Barrikaadi kerge kaal võimaldab seda kergelt treeningalade vahel liigutada või erinevate treeningstsenaariumide jaoks kohandada. Barrikaad toetab erinevaid vintpüssi paigutusi, suunatud tuld ja sihtmärkide sihikulevõtu mustreid, võimaldades seeläbi parimat treeningkogemust.

IPSC praktiline laskmine sport

Trango maa-alune infrastruktuur on loodud maa-aluse keskkonna simuleerimiseks. Trango tunneli saab ühendada Trango põhiinfrastruktuuri erinevate elementidega ja sisaldab endas erinevaid kõrgusi, et aidata harjutajal paremini kohaneda. Trango maa-alune infrastruktuur on modulaarne ja seda saab kergelt konfigureerida ilma lisatööriistu kasutamata. Seda saab liigutada, et kohaneda muutuvate taktikaliste väljaõppestsenaariumitega.

Taktikaline laskeharjutuste tunnell