Baltic Armaments Ascention Logo

RedMan

Kategooriad: , Silt:

RedMan  kõige usaldusväärsem nimetus õiguskaitsealases koolitustel. 35 aastat on nende Training Gear olnud õiguskaitse ja korrakaitsjate ala väljaõppijatele parim harjutusvahend. Võimaldades reaalseid koolitustsenaartiume, mis pakuvad kogemusi kõigile õppjatele seda ja täies ulatuses.

Oma juhtiva positsiooni on nad saavutanud partnerlussuhete kaudu õiguskaitse spetsialistide, vanglatöötajate ja teiste spetsialistidega, kes on järjepidevalt andnud tagasisidet nende varustuse kohta. Selle tagasiside abil on testinud uusi tooteid, muudetud nende funktsioone ja parandanud mitmeid kaitsvaid omadusi, et tõsta ülikondade kvaliteet ja toimivus parimale võimalikule tasemele. Nende uuenduslikud tooted on saanud enamasti sellisteks mis on hiljem tööstusharu standardiks saanud.

 

RedMan XP – Defensive Tactics Training (Kaitse Taktika Treening)

Juhendaja ja õpilaste konfiguratsioonile keskenduv kaitse taktika treening (Käsi-Käsi kuni Pihuti-Nuia treeninguni) ja reaalse olukorra läbiharjutamine

 

RedMan WDS – Weapons Defense Suit (Relva Kaitse Ülikond)

Terviklik harjutusülikond füüsiliseks kaklemiseks

Juhendaja ja õpilaste konfiguratsioonile keskenduv väljaõpe mittesurmava moonaga mis on kavandatud jõulise (use-of-force) mahavõtmise oskuste arendamiseks

 

RedMan Combatives & Tactical Gear (Võitlus & Taktikaline Varustus)

Vorm, mis on mõeldud rahvahulga (rahutuste) kontrolliks ja korralekutsumiseks. Seda saab kasutada nii töös kui ka harjutamiseks.
RedMan Combatives on ideaalne lahendus füüsilise väljaõppe ja vastupidavuse arendamiseks taktikaliste tsenaariumide kaudu.