Baltic Armaments Ascention Logo

Titan Technology

Ettevõte TITAN Technology GmbH on Taiwani inverterite, endoskoopkaamerate, personaalarvutite ja sülearvutite spetsiaalsete jahutuslahenduste ning mitmesuguste muude lahenduste tootja. Saksamaa esindus on tegutsenud alates 1997. aastast ja varustab arvukaid ärikliente üle Euroopa. Seoses pidevate muutustega konkurentsis ning toodete ja teenuste kvaliteedis on nad võtnud eesmärgiks varustada nii ärikliente kui ka lõpptarbijaid kiiresti ja asjatundlikult

Kaamera hoonete ja sanitaarruumide ülevaatamiseks

Sanitaarsektoris ja ehituses kasutatakse neid ka operatiivseks ülevaatuseks või tööstuses äärmiselt raskesti ligipääsetavate õõnsuste visuaalseks kontrolliks.

+ Titan TTS-S08-6.0W – Videoendoskoop suunatav 2 või 4jas suunas
+ Titan TTS-08-8.5HW 4W – Videoendoskoopkaamera 8mm peaga ja klaasfiibrist. 1 miljonit pixlit

 

Kaamera torude ja paakide kontrolliks

Mahuti- ja torukaameraid kasutatakse üldiselt kõikjal, kus paake ja suuremaid torusid tuleb regulaarselt üle vaadata. Torude, kanalisatsiooni, korstnate või muude kitsaste läbipääsude remonditööd või puudused on kaameraga kergelt vaadeldavad ning defektid või ummistused saab vaevata dokumenteerida. Iga probleemi lokaliseerimist jälgitakse LC-monitoril. Selline kaamera on oluline tööriist piirkondades, kuhu inimesed näevad halvasti või ei näe üldse.

+ Titan TTS-S06-25.0 20M – 20m pikkusega torustiku vaatlemise kaamera

 

Kaamerad tööstusettevõtetele

Tööstuslik endoskoop annab teile uue ülevaate masinate ja muude sarnaste süsteemide sisemisest tööst. Endoskoop on ideaalne tööriist hoolduseks ja remondiks. Tänu paindlikule juhtimisele, väikesele kaalule ja suurepärasele optikale saate kasutada endoskoopi nõrkade kohtade ja probleemsete kohtade tuvastamiseks väga lihtsalt ja varakult ning seega sihipäraseid ennetusmeetmeid võtta, ilma et peaksite eelnevalt läbi viima keerukat lahtivõtmist.

+ Titan TTS-NP2.0 4W – 2mm peaga videoendoskoop
+ Titan TTS-NP3.0(S) 2W – Videoga endoskoop lataraalne kaamera
+ Titan TTS-S08-2.8 2W – Videoendoskoop suunatav 2 või 4jas suunas
+ Titan TTS-NP-6.0D-4W – Video Endoskoopkaamera 2 kaameraga
+ Titan TTS-S08-6.0V 4W – Endoskoop mis on 4jas suunas filmima
+ Titan TTS-NP2.8W 4W – Videoendoskoop suunatav 2 või 4jas suunas

 

Kaamerad politsei- ja sõjaliste operatsioonide jaoks

Kasutatakse süsteemide, masinate ja konstruktsioonide kontrollimiseks ning ohutusülesanneteks. Poleskoobikaamerat kasutatakse masinate ja süsteemide raskesti ligipääsetavate piirkondade olukorra diagnoosimiseks ja jälgimiseks. See tähendab, et poleskoobikaamera suudab tuvastada võimalikke ohte ka masinate sees. Infrapunakaamerat kasutatakse näiteks sõjalistel operatsioonidel vaenlaste nähtavaks tegemiseks (ööoperatsioonidel).

+ Titan TTS-S14 – 360° Teleskoopkaamera
+ Titan TTS-S13-1 – Veekindel Kontrollkaamera
+ Titan TTS-S12+ – Masinate kotrlollimiseks mõeldud teleskoopkaamera
+ Titan TTS-S08-6.0IR – Videoendoskoop Infrapuna valgusega
+ Titan TTS-S08-18.5TM – Termoendoskoop 4ja eri suunaline

 

Kaamerad autotööstusele

Kasutatakse masinate ja muude süsteemide müra tuvastamiseks, nt. ventilaatoritel, kolbidel ja pumpadel. Endoskoope kasutavad peamiselt kõigi tööstusharude eksperdid, mehhatroonikainsenerid, automehaanikud jne. Ventiilide, mootorite, hammasrataste ja kompressorite kontroll

+ Titan TTS-S08-5.5 – Video endoskoop 2 mm kaamerapeaga
+ Titan TTS-NP4.0H 4W – 1 miljoni piksliga videoendoskoop
+ Titan TTS-EN4.0 2W – Ökonoomne/Ergonoomiline videoendoskoop