Baltic Armaments Ascention Logo

Freeze Tech

Kategooria: Silt:

Jaapan Freeze Tech Eesti jahutavad riided

Nõudlus jahutavate materjalide järele kuumusega võitlemiseks on iga aastaga suurenenud. Nõudluse kasvades on välja töötatud jahutavale tundele spetsialiseeritud materjalid, millel on väga head õhu läbilaskvuse ja aurustumise omadused.

Kuid selle tulemusel on loodud tooted, millel on kontaktjahutus vahetult pärast kandmist. Seetõttu on jaheduse tundmine kiire, kuid aja möödudes muutub jahutav toime kehvemaks, kuna keha harjub sellega ära. Selle tulemusel väheneb omakorda aurustuva vee kogus, mis piirab jahutavat toimet.

Higistamise (niiskuse) ja tuule korral kohese jahutuse saavutav FREEZE TECH on rõivasari, kuhu kuuluvad jahutavad esemed, mis kaitsevad kandjat soojuse eest revolutsioonilise tipptasemel jahutava trükitehnoloogia abil. Loodud ja toodetud Jaapanis.

Freeze Tech Särk Sportimiseks

Püsiv jahe tunne kokkupuutel!

Kanga sisse trükitud ksülitoolerütritool, mis on spetsiaalselt loodud soojust ärastama, kasutab keemilist reaktsiooni veega. Inimnaha toodetud niiskusega (higiga) reageerides langeb trükisega kanga temperatuur ja kandja kogeb jahedat tunnet. Jahe tunne kestab seni, kuni toimub higistamine.

Mentooli jahutav toime higistamisel

Tõhus jahutus vee aurustumise abil!

Suurepärased veeimavuse ja kiirelt kuivamise omadused. Seega kui kangasse imbunud niiskus (higi) ära kuivab, siis tekib jahe tunne tänu jahutavale toimele, mis on toimuva aurustumise tagajärjeks. Lisaks on võimalik kanga kuivamist tuule abil kiirendada, mille tulemusel aurustumisel tekkiv jahutav toime suureneb.

Suurepärane pesemiskindlus!

Ksülitoolerütritool, mis on spetsiaalselt loodud soojust ärastama, kasutades keemilist reaktsiooni veega, lahustub hästi vees ning selle pesemiskindlus ei ole teadaolevalt eriti hea. FREEZE TECH saavutab ülima pesemiskindluse, kasutades nanoosakestest saadud kauapüsivat tinti.

Väldib ebameeldivat lõhna!

Kasutatud on kangast, mis on antibakteriaalselt desodoreeritud. See takistab pärmi tekitavaid bakterite teket ning ühtlasi hoiab kangas ära ka higistamise või inimkeha bakterite tõttu tekkiva halva lõhna.

Kaitseb päikese eest!

FREEZE TECH kasutab kangast, millel on 90% või kõrgem UVkaitse (UPF 40 või kõrgem), et vältida päikesepõletust. Lisaks aitab see ära hoida ultraviolettkiirtest põhjustatud väsimust.

Mugav kanda!

Kuna FREEZE TECH kasutab väga venivat kangast, siis kangas annab järgi ja tõmbub kokku täpselt seal kus vaja. See muudab liikumise lihtsaks, kandmise mugavaks ning väldib ‘libedustunnet’ ka ulatuslike liigutuste puhul. Tavariided olla pingul, ja kuigi üldjuhul see väga ei häiri, siis ebamugavustunne koguneb vähehaaval ja võib lõpuks põhjustada väsimust. FREEZE TECHi kasutades võib aga unustada tavariiete ebamugavuse ja halva istuvuse. See vähendab omakorda väsimustunnet

Freeze Tech omadused Eesti Jaapan Riided

Jaheduse toimivuse hindamise katses tuvastati maksimaalseks väärtuseks -1,5 °C!

Võrreldes tavariietega alandab niiskusimavuse endotermiline toime maksimaalse temperatuurierinevuse kuni -1,5 °C kraadile. Lisaks ületab see jaheda tunde andmisel teiste firmade tooteid.