Baltic Armaments Ascention Logo

Princeton Tec

Princeton Tec on Ameerika firma kellel on aastakümnete pikkune kogemus valgustite tootmisel. Valikus on kiivri-, relva- ja MOLLE külge kinnitatavad valgustid. Eelkõige kasutusmugavuse ja kergusega silmapaistvad lambid on töökindlad ja asendamatud vahendid missioonidest kuni öiste orienteerumisteni välja.

Pole liialdus öelda, et pealambid muutsid nende äri. Liigutades käeskantavad tuled  peas kantavate vastu, on hakatud teenidama täiesti uut klientide rühma – alates kaljuronijatest ja telkijatest kuni kelgutajate, kommunaaltöötajate ja ülemaailmsete rahuvalvajateni välja. Solo oli Princeton Teci esimene veekindel pealamp. Järgmisena tutvustati tööstuse esimest LED-pealamp Matrixit, mis oli heleduse, vastupidavuse ja põlemisaja jaoks tõeline suunamurdja.

Disain ja tootmine on pidevas arengus, et luua pealampe, mis taluvad rasket kästitlemist. Princeton Tec Sync on tuntud oma ühe käega klambri ja valimisliidese poolest, samas kui Quad saab töötada leelis- või liitiumpatareidega. Apex särab sellistes kohtades nagu Alaska, kus äärmuslikud tingimused nõuavad tõelist valgust, võimsust ja vastupidavust. Nagu teiegi, ületab Princeton Tec pidevalt iseennast