Baltic Armaments Ascention Logo

Hoernecke

Kategooriad: , Silt:

HOERNECKE – Sinu OC spetsialist juba üle 30 aastase kogemusega. Iga pipargaas pole samasugune. Sellepärast on tähtis teada, kas tootja on hiljuti turule tulnud või on sellel palju aastaid kogemust. Näiteks on Hoernecke pereettevõte, mille laboratoorium ja tootmisliin on Saksamaal pideva teadusliku järelvalve all.

TW1000 HOERNECKE pipargaasid sisaldavad naturaalset pipraekstrakti Oleoresin Capsicum (OC).  Aktiivset koostisainet ammutatakse kõige teravamatest chilli pipardest ja see põhjustab kohest silmade ja hingamissüsteemi ärritust, mis omakorda muudab ründaja jõuetuks. Õigesti kasutades ei oma TW1000 OC tooted ühtegi kõrvalnähtu. (Pava)

Kaitse loomade vastu, millele võite toetuda
TW1000 pipargaasiga olete alati kaitstud koerte ja muude ohtlike loomade rünnakute vastu. Samuti võib eemale tõrjuda ründavaid inimesi, mida on edukalt tehtud riikides, kus vastav seadus seda lubab (Prantsusmaa, Sveits).

 

Paindlikkus

Muutuvad seadused ja koos nendega ka nõutavad tootdete spetsifikatsioonid. Hoernecke teeb tihedat koostööd valitsusasutuste ja julgeolekuorganisatsioonidega ning reageeritakse koheselt muutuvatele seadustele. Suudetakse pakkuda tooteid, mis on tulemuslikud ja ametialaseks kasutamiseks heaks kiidetud. Seetõttu ollakse loonud muljetavaldava hulga praktilisi ja tõhusaid lahendusi. Tutvustades teedrajavat TW1000 RSG-4, seadis HOERNECKE sihi väiksemate, suure jõudlusega, seadmete poole ning nendest on saanud üks juhtivaid politsei- ja sõjatehnika tootjaid. TW1000 RSG-6 väljatöötamine tõstis professionaalsuse, ergonoomia ja funktsionaalsuse latti veelgi. Soovi korral saab kõik tooted varustada kohandatud funktsioonide ja märgistustega.

Uuringud

HOERNECKE uuringud tagavad ärritavate pihustusseadmete tehniliste juhiste järgimise kõikides klassides, sealhulgas nõutavad töötemperatuurid, samuti efektiivsuse ja laskekauguse. HOERNECKE’i kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001: 2015. HOERNECKE’i keskkonnajuhtimine on sertifitseeritud vastavalt ISO 14001: 2015 standardile.

Teenus

Ohutust ei saavutata ilma korraliku väljaõppeta. Töökindla ohutuse tagamiseks pakutakse igakülgset juhendajate koolitust. Koolitusel harjutavad kasutajad erinevate pihustussüsteemide õiget kasutamist spetsiaalse treeningvarustuse abil, mis ei tekita ärritust, inertsete koostisosade ja õige pihustuskäitumisega. Usaldusväärse ametiasutuste tarnijana ollakse alati valmis abistama tehniliste küsimuste ja muude tootearendusega seotud küsimustes.

 

TW1000 RSG-2

See käepärane pihustusseade sobib ideaalselt kandmiseks varjatuna jope all või taskus. Klambriga vastupidav korpus on alati käeulatuses ja tagab politseile ja turvatöötajatele usaldusväärse käsitsemise.

Seadme alumises osas on ava, nii et sisu ja kõlblikkusaeg oleksid kergelt nähtavad. Pihustikassetid sisaldavad  OC-pipraekstrakti. Sisu on piisav kuni 12 pihustamiseks, vajutuspikkusega 0,5 sekundit.

Ühe kiire liigutusega on teie RSG-2 valmis käivitama täpse ballistilise vedelikujoa. Soovi korral on saadaval ka muud ained või kompositsioonid, näiteks PAVA, CN või CS ärritajad.

TW1000 RSG-4

Tõeline „võimsus“, millel on arvukalt funktsionaalseid elemente. Tänu vastupidavale ABS-plastikule on korpus löögikindel ja peaaegu hävimatu. Klamber on kinnitatud alusplaadiga ja seda saab reguleerida parem- või vasakukäeliseks kasutamiseks. Tänu vedruterasest klambrile saab kasutaja seadme ühe kiire liigutusega seadme kandeasendist eemaldada ja võimaldada sellel hetkega pihustamiseks valmis olla. Tänu vedrutoega kaanele, mis lükkub automaatselt alla ja varjab suure päästikunupu, on seade kasutamine täiesti ohutu. Käepide on allosas avatud, nii et sisu ja aegumiskuupäev on hästi nähtavad.

Kiiresti ja lihtsalt vahetatavad pihustikassetid täidetakse meie praeguse OC-pipraekstraktiga. Sisu kestab kuni 14 poolesekundilist pihustust – see tagab iga kord täpse ballistilise vedelikujoa. Saadaval ka koos agentidega CN, CS või PAVA.

TW1000 RSG-5

Käepärane. Ohutu. Usaldusväärne.
Kandke seda varjatult taskus või korpuses – kvaliteetne pipragaas RSG-5. Valige Toimeaine: OC, PAVA, CN või CS. Sisu kestab kuni 22 pritsimist, igaüks 0,5 sekundilise pikkusega. Ühe liigutusega on teie RSG-5 valmis käivitama täpse ballistilise vedelikujoa.

Pihustage igas asendis.
RSG-5 on valikuliselt saadaval 45 ml sisaldusega Hoernecke RSG-6 “Allround®” kassettidega. See spetsiaalne tehnoloogia võimaldab pihustada 360 ° suvalises suunas igast asendist – isegi tagurpidi.

TW1000 RSG-6

Uuenduslik pipragaas kõikidele politseimissioonidele, kus on oluline suurem kasutusmugavus ja veelgi parem võimekus. Nüüd koos uue esmakordse kasutuse indikaatoriga, mis näitab, kas kassett on täielikult laetud või on seda juba kasutatud.  Ergonoomilist tugevat ümbrist kantakse tugeval vööklambril, kusjuures klambrit saab reguleerida parem- või vasakukäeliseks kasutamiseks ja see on kinnitatud alusplaadiga. RSG-6 on saadaval eksklusiivse libisemisvastase spetsiaalse kattega.

Teie RSG-6 on kiirelt valmis täpse ballistilise vedelikujoa käivitamiseks. Sisu kestab kuni 22 pihustamist 0,5 sekundi pikkuse pritimistena. Teie RSG-6 jaoks on saadaval asendatavad pihustikassetid, mida saab tänu asenduskaitsele kiiresti ja ohutult vahetada. RSG-6-ga treenimiseks on saadaval inertsed padrunid. Erinevat värvi pihustuspea ja mahutid välistavad vahetusse minemise ohu.

TW1000 RSG-8

Politsei- ja rahuvalvemissioonide jaoks. OC-pipartehnoloogiaga pihustusseade RSG-8 on ideaalne kaitsesüsteem professionaalseks kasutamiseks, ka meeleavalduste ajal suuremate rahvahulkade vastu.

RSG8’t kantakse oma reie vutlaris. 400 milliliitrit OC-piparilahust garanteerib maksimaalse pihustamisvõime usaldusväärsel kuni 7-meetrisel vahemikul. RSG-8 vastab maksimaalsetele ohutusstandarditele nii üheselt mõistetava pihustamissuuna, vastupidava surveanuma kui ka kindlustatud funktsionaalsuse suhtes temperatuurivahemikus –30 ° C kuni +50 ° C.

Optiline esmakordse kasutamise indikaator
Aktiveerimisel eemaldatakse esmakordne optiline indikaator automaatselt, mis näitab, kas seadet on juba kasutatud.

TW1000 RIOT CONTROL LAUNCHER

TW1000 RWG-10/1 kaasaskantav ärritust tekitav süsteem, millel on võime lasta väga kaugele ja suur maht professionaalseks kasutamiseks suure rahvahulga ja märulitõrje (CRC) jaoks. Kompaktne seade on ergonoomilise kujuga mida kantakse seljas. Pihustipüssi saab kanda paremal või vasakul küljel.

Kvaliteetset 10-liitrise mahuga süsinikkiust mahutit saab kergelt ja ohutult taastäita. Lihtsalt kasutatav püstoliots on kindlustatud juhusliku käivitamise vastu. Reguleeritav düüsisüsteem võimaldab teha kahte erinevat pihustamistoimingut: võimas pikk juga välitingimustesse ja laiahaardelisem pihustusjuga lühemateks vahemaadeks ja siseruumidesse. Sisu on piisav umbes 20 purske jaoks.

Madal, püsiv töörõhk tagab RWG-10/1 usaldusväärse funktsiooni ja töö. Spetsiaalne keeristehnoloogia kasutab vedelike ja gaaside segude voolukäitumist, mis on algselt välja töötatud raketitööstuse valdkonnas, luues väga võimsa pikamaajoa, mis katab tavalise veejoaga võrreldes palju suurema ala. Koos uusima HOERNECKE OC pipartehnoloogiaga ühendab RWG-10/1 usaldusväärse töö maksimaalse efektiga.

First Aid / Esmaabi

Kui tuleb kasutada pipragaasi, soovitame kannatanutele esmaabi anda järgmiselt. Tõhusa vahetu meetmena soovitame meie esmaabisprei TW1000 EHS-02, mida saab kasutada silma ja nahaärrituse leevendamiseks.