Baltic Armaments Ascention Logo

Optika

Optika sektsioonist leiad punatäpp sihikud, binoklid, öövaatlusseadmed (ÖVS/NVD) ning kaamerad, mille tootjate ühiseks jooneks on karm toodete testimine ja hoolimine oma klientidest. Usume töökindlatesse vahenditesse, mis ei vea kasutajaid kriitilisel hetkel alt. Eelkõige on sihtgrupiks Kaitseväe ja Politsei ridades töötavad lõppkasutajad, kes vajavad paremat vastupidavust ja suuremat jõudlust. Sama moodi saab ka tavakasutaja neid hüvesi nautida.  Maailmas kõige tuntumate brändide hulka kuuluvad Aimpoint, Steiner ja L3Harris

Põhilised näitajad, mida optika valimisel peaks tähele panema on:
– Suurendus
– Läätse kvaliteet
– Vaatenurga laius
– Vastupidavus

Vali soovitud märksõna ja siis bränd, mis viib Teid tootja esmase informatsiooni juurde. Lisainformatsiooni saamiseks soovitame kindlasti külastada ka tootjate oma originaalseid kodulehti (Link olemas tootja tutvustuses), et tutvuda süvitsi! Alternatiivina saatke e-maili kontaktivormi kaudu otse meile.

Palume meeles pidada, et nii mõnigi toode vajab Eestis kasutamiseks lõpp-kasutaja sertifikaati ja välisriigi nõusolekut. See väide kehtib eelkõige süsteemide kohta, mis on kasutamiseks rangelt sõjaväeliste- või riigikaitse ülesannete täitmiseks mõeldud olukordades.