Baltic Armaments Ascention Logo

Carinthia

Kõrgkvaliteet toodetud Euroopas

Carinthia, mis on Goldeck Textile kaubamärk on üle 60 aasta pühandanud isolatsioonimaterjalide tootmisele kasutades nii naturaalset kui ka sünteetilisi kiudmaterjale kõige karmimate ilmastikuolude jaoks. Carinthia tootearenduse eesmärk on saavutada maksimaalne efektiivsus optimaalse soojuse ja kaalu suhtes.

Toodetud nõudlike missioonide jaoks
Pikaaegse uurimus- ja katsetustöö tulemusena on Carinthia loonud oma G-LOFT isolatsiooni, mille valmistamisel võeti aluseks naturaalsete hanesulgede omadused. Enamus euroopa militaarvägedest on valinud endale G-LOFT isolatsiooni nii magamiskottide kui ka üleriiete näol. Samuti on tooted kasutusel paljudel eriüksustel ja korrakaitseorganitel. G-LOFT pakub tõhusat efektiivsust ka kõige karmimates olukordades samal ajal kaotamata puhkehetkedel vajalikku mugavust.

Carinthia soojusisolatsiooni põhilised kriteeriumid nii professionaalsele kui ka tavakasutajale:
–  kõrgeim termoisolatsioon
– väike pakkimissuurus (hästi kokkusurutav)
– madal kaal
– vastupidavus
– mugavus

 

Tehnoloogia

Kahekomponentne kiud:
MÄLU: G-LOFTi isolatsiooni erakordselt kohev ja soojendav spiraalne vorm saavutatakse kahekomponendilise kiu molekulaarstruktuuri kaudu.

Spetsiaalne kiudainete segu:
Mikrokiud ja „madala sulavusega kiud“ tagavad püsiva, koheva G-LOFT isolatsiooni minimaalse võimaliku suurusega.

Loomulik klusterdumine:
Sarnaselt kõrgekvaliteedilistele soojustusele moodustavad G-LOFT tooted klustrid. Õhk jääb kinni lugematutesse väikestesse taskutesse ja tagab optimaalse isolatsiooni.

Kasutegurid

Soe ja Kerge
Maksimaalne soojusvõimsus minimaalse kaaluga:
G-LOFT on märgatavalt kergem ja sama kaalu puhul on mõõdetavalt
kõrgema soojustaseme / soojusefektiivsusega

Väiksed mõõtmed kokkupakitult
Võrratult väikene pakendi / kaalu suhe: Pakituna väljub õhk G-LOFT isolatsioonist, mis hiljem MÄLUEFEKTI tõttu kiiresti uuesti lahti rullub.

Suurepärane jõudlus niisketes tingimustes
Erinevalt udusulgedest ei ima G-LOFT kiud niiskust. See tagab kõrge niiskuse / termilise efektiivsuse ka märgades tingimustes.

Lihtne hooldus
G-LOFT tooteid saab tavalistes kodumajapidamises kasutatavates pesumasinates masinaga pesta ja sobivad seetõttu ideaalselt allergikutele.

Väga hingav
Hingavad G-LOFT tooted tagavad õues ideaalse temperatuuri reguleerimise ja optimaalse magamiskliima.

Soojad kuid väga kerged üleriided

Tactical & Survival sari ei jäta mitte mingist küljest soovida. Tegemist on spetsiaalselt välja töötatud riietusega, mis põhineb pikaajalisel koostööl erinevate eriüksustega. Kogemusi ja soovitusi arvestatakse arvestatakse nende enda teadus- ja arendusosakonnaga koostöös ning parimad lahendused tuuakse kontsentreeritud kujul müüki.

Edu oluline võti on ainulaadne esmaklassiline sünteetilisest kiust isolatsioon G-LOFT®. Soe, kerge ja hingav – ka ülimärja ja külma ilmaga. Konkurentsitu kõrgtehnoloogilise kiu erakordne soojuse ja kaalu suhe. G-LOFT® ainulaadsus on nende tooteportfelli aluseks

Taktikalised telgid

GORE-TEX® Gas Permeable Technology on ainulaadne kolmekihiline laminaat, mis absoluutselt veekindel ja ülimalt hingav. Erinevalt tavalisest GORE-TEX® membraanist, mida kasutatakse riiete jaoks, on GORE-TEX® Gas Permeable Technology õhku läbilaskev. Selle tulemusena saab bivy-koti või telgi täielikult sulgeda, pakkudes absoluutset ilmastikukaitset ja seeläbi suurt mugavust. Hea tavana on tooted veekindlad kuni 10 000 mm veesamba kõrguseni.

Soojematel öödel saab klapi lukust lahti teha, et tagada hea ventilatsioon. Valitud toodetesse integreeritud sääsevõrk takistab sääskede ja muude kahjurite ligipääsu. Mosquito Net on veel omakorda eraldi sulguriga.

Minimalistliku suurusega telgid võib põõsa alla kergelt üles panna mis on nende telkide kõige silmapaistvam omadus – väike jälg ja minimaalne visuaalne väljapaistmine. Olenevalt tootest, on olemas ka NIR töötlusega ühemehe telke.

Riietus igasse olukorda

Carinthia riietus on eelkõige töödatud välja professionaalidele, ühtlasi tähendab see seda et riided on suurepäerased ka igapäevaseks kandmiseks. Tänu oma termoregulatioonile ja hingavusele on riietega mugav liikuda jahedamast-soojemasse-jahedamasse ilma, et tunneks suuremat ebamugavust.  Läbimõeldud lahendused annavad võimaluse kiirelt ligi pääseda kõigele vajalikule, mille oled taskutesse paigutanud.

Mitmekihilise riietuse võlu seisneb on selle kohanemisvõimes. Ultra seeriat saab kombineerida teiste G-loft jopedega või soovi korral kanda eraldi. Ultra seeria on täiuslik vahelüli, mis katab ära külmemad suveõhtud, kevade lõpu ja sügise alguse. Talvel saab nad lisada lisasoojuse saavutamiseks tavariietuse alla.

Vihmakindlad Riided

Õhuke, tuule- ja veekindel hardshell materjal. Väliselt on rõivad täielikult valmistatud nailonkangast, millel on rip-stop tugevdus, mis omakorda on põhjalikult kaetud vetthülgava töötlusega. Sisemiselt on nailon kaetud kahekomponentse lamineeritud Gore-Tex membraaniga. Kõik membraani kinnitusõmblused on täiendavalt liimitud.

Vihhmakindla seeria tooted takistavad tuule läbimist, kuid samal ajal ei põhjusta higistamist; Intensiivsemal liigutamisel saab kasutada õhutuseks tuulutusavasid. Väga kõrge üldise kvaliteediga.

Magamiskotid

Carinthia magamiskotid saavad regulaarselt tunnustatud ajakirjade auhindu. Magamiskotid teeb eriliseks suurepärane soojuse ja kaalu suhe. G-LOFT® isolatsioonikiud on õhulisuse, soojaisolatsiooni ja kaalu osas ületamatud. Valik algab kergetest suvistest magamiskottidest ja ulatub ekspeditsiooni magamiskottideni, mis hoiavad sooja ka kõige ebasoodsamates tingimustes.

Jahimeestele

Jahimehed hoolitsevad loomapopulatsiooni eest mitmekülgselt:  liigikaitse ja elutingimuste parandamise eest. Ülesanded on laiaulatuslikud ning hõlmavad ka loomapopulatsiooni elusaseme kindlustamist ja bioloogilise mitmekesisuse säilitamist.

Loden/vilt on vanade traditsioonide ja suurepärase kandmismugavusega looduslik toode. Algselt Alpide piirkonnas põllumeeste poolt ekstreemsete ilmastikutingimustes toimetulekuks loodud on üha enam viimistletud ja kohandatud tänapäeva jaoks. Tootmismeetodid pole viimase saja aasta jooksul drastiliselt muutunud. Erinevus tuleb esile kõige kaasaegsemate masinate ja uusima tehnoloogia kasutamises.

CARINTHIA’s kasutatakse ainult kvaliteetset Lõuna-Tirooli esmaklassilist vilti / lodenit, mille kasutus on tõestatud end sadu aastaid. Toetutakse kvaliteetsele toorainele ja viimistletakse oma tooteid tuntud CARINTHIA moel.