Baltic Armaments Ascention Logo

Patriot 3


Patriot 3 pakub kergekaalulisi ning mobiilseid ballistilisi tooteid, nagu kilbid, killukaitsmed ja tõkkeid. Kõik tooted on patendiga kaitstud ja 100% valmistatud USA’s. (P3B)

Kõik Patriot 3 toodetes kasutatavad ballistilised materjalid läbivad ulatusliku ballistilise testimise USA ranges katselaboris, et tagada nende vastavus NIJ standardi nõuetele või ületada seda. Patriot3 ballistilised kilbid pannakse proovile ka enda tehtavate katsetustega kus osalevad õiguskaitseagentuuride ja kõrgelt hinnatud NTOA programmi liikmed.

Patriot3-l on uusi ballistilisi tooteid kõigis arendusetappides ja ta hoiab operaatoritega tihedat koostööd, et tagada praeguste Patriot3-toodete uuenduslikus ja töötada välja uued tipptasemel tooted vastavalt lõppkasutaja vajadustele. Patriot3 on end pühendunud võimalikult innovaatiliste, usaldusväärsete ja kasutajasõbralike ballistiliste kilpide loomisele.

Patriot3 Minuteman Folding Ballistic Shield, LadderShield, Flex Shield ja Field, Armor Wall ning X-TREME PROTECTION (XPS) Series kasutatakse hetkel antiterrorismivastaste üksuste, korrakaitseorganite, militaarüksuste ning ka tuumajaamade ja isikukaitsevahenditena üle terve maailma. Patriot3’me X-TREME PROTECTION mudeli kilp on GovSec Homeland Security auhinna võitja. Kõik kasutatavad ballistilised materjalid läbivad põhjalikud katsed USA laborites, et täita NIJ Standardid. Samuti testitakse kõiki tooteid lahingutandritel ning katsetustel, kus osalevad nii korrakaitseüksused kui ka spetsiaalsed katsetusrühmitused.

 

Patriot3 hoiab oma tooted pidevas arenduses, koostöös kasutajatega saavutatakse alati parimad lahendused.