Baltic Armaments Ascention Logo

ASP

ASP moto ütleb kõik. Enam kui neljakümne aasta jooksul on nad keskendunud ühtselt õiguskaitseametnikele parimate tööriistade pakkumisele oma ülesannete ohutuks täitmiseks. Iga päev usaldavad professionaalid enam kui 100 riigis meie tooteid ja koolitust oma eluga – nii et nad ei saa endale lubada vähem kui parimat.

Armament Systems and Procedures (ASP) pakub laia valikut teenuseid ja tooteid:

  • Teleskoopnuiad
  • Käerauad
  • Harjutusvahendid
  • Valgustus
  • Koolitused

Teleskoopnuiad: ASP USA liputoode – Piisavalt legendaarne ja domineeriv selles valdkonnas, et õiguskaitseametnik viitaks nuiale lihtsalt sõnaga “asp” … kuigi on ainult üks tõeline originaalne ASP® kaubamärk. On üle 60 erineva mehhanismi, suuruse, materjali ja viimistluse kombinatsiooni. Ühtlasi pakutakse harjutusvahenditena pehmemeaid versioone, et korrakaitsjad saaksid saavutada parima võimaliku taseme, enne reaalseid olukordasi.

Käerauad: käeraudade ärisse astumisega raputati tootekategooriat, milles põlvkonnad olid läinud ilma uuendusteta. Nende käerauad on tõstnud tänu nutikate funktsioonide, kiiruse, kasutusmugavuse ja ohutuse piire ning seadnud uued kvaliteedi ja täpsuse kriteeriumid. Soovitame kindlasti soetada ka harjutamiseks mõeldud käerauad. Asp käeraudade lukustussüsteem on vahetatav, seega saab vajadusel harjutamiseks mõeldud käeraudade lukusüdamiku välja vahetada. Harjutamiseks mõeldud südamikikuga saab käeraudu kiirelt peale panna ja eemaldada, et aega kokku hoida. Harjutuskäerauad avaldavad ‘kinnipeetavale’ kerget vastupanu, kuid nende avamiseks pole vaja võtit. ASP on loonud ka plastkäerauad, millega saab korduvalt tsenaariume läbi mängida, ilma et peaks vahendeid kulutama.

 

RedGun: Punased inertsed püstolid ja püssid on mõeldud taktikaliste ülesannete läbiviimiseks siis kui laskemoona kasutamine pole vajalik. Eriti kasulikud on inertsed relvad hüppamiste ja laskumiste läbiharjutamisel, et mitte kahjustada kallist varustust. Makettide valikus on erinevad kasutusel olevad relvad.