Baltic Armaments Ascention Logo

Buff Safety

Kategooria: Silt:

Buff Safety on maailma juhtiv tootja torusallide vallas. Tooteid saab kanda erineval viisil:

+ Pearätina, hoidmaks ära päikesepistet
+ Kiivrialuse mütsina, töömugavuse parandamiseks
+ Sallina, tuule ja külma eest kaitseks

Buff Safety sortimendist leiad: Tuulekindlad torusallid, Tulekindlad torusallid, Soojad torusallid, Helkurribaga torusallid, Kiivrialused mütsid, Meriino villast balaclavad, Tuulekindlad balaclavad ja palju muud. Et saada pakkumine suuremale kogusele võta meiega ühendust. Hetkel leiad piiratud valiku ka Bauhofi ehituskauplustest – Laagri / Lasnamäe / Tartu / Pärnu

 

FILOSOOFIA

BUFF® sündis Igualadas, 60 kilomeetri kaugusel Barcelonast. Täna asub nende peakontor jätkuvalt selles samas kuulsas tekstiilitööstuse piirkonnas. Sealt kujundatakse kõik nende uued kollektsioonid ja toodetakse ka paljud  kõige populaarsemad tooted.

MAAILM – VÄLJAKUTSED

Nende populaarseim toode on multifunktsionaalne torukujuline BUFF®. Nad on uhkelt loonud originaalse ja praktilise rõiva, et kaitsta Teid igasugustes ilmastikutingimustes, alates äärmuslikest külmadest kuni tuule ja päikeseni. Hetkel tarnitakse nende tooteid enam kui 60 riiki.

KOOS – KÕIKJAL

BUFF® Safety tooted pole lihtsalt praktilised. Kõikidesse oma  kollektsioonidesse tuuakse sisse ainulaadse tunne. Seetõttu on nende tooted valmis ekstreemspordiks, matkadeks, igapäevaseks linnakasutuseks või rasketes tingimustes töötamiseks. Vaadatakse kaugemale ja otsitakse uusi väljakutseid.

ISO

Järgitakse kvaliteedijuhtimise ja keskkonna ISO reegleid.

ISO 9001: tagab pidevale täiustamisele ja klientide rahulolule keskendunud kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuete täitmise. Laadige alla sertifikaat ISO 9001

ISO 14001: tagab vastavuse keskkonnajuhtimissüsteemi nõuetele. Laadige alla sertifikaat ISO 14001

UV-KAITSE

Kaitse päikesevalguses leiduva ultraviolettkiirguse eest on oluline, et vältida tõsiseid terviseprobleeme nagu nahavähk. Selleks disainiti BUFF®-is tooted, mis kaitseksid UV-kiirte eest.