Baltic Armaments Ascention Logo

Ballistilised Kaitseprillid

Kuigi löögikaitse on kahtlemata kõige olulisem tegur ballistiliste kaitseprillide valimisel, on õigete kaitseprillide valimisel oluline arvestada ka paljude teiste omadustega. Peamised funktsioonid, millele ballistiliste prillide ostmisel tähelepanu pöörata, hõlmavad järgmist:

  • Kriimustuskindel kate klaasidel
  • Uduvastane kate, mis takistab niiskusel nägemisvälja piiramist
  • UV-kaitse
  • Kas vajate retseptiklaase
  • Läätse värvus
  • Sangade stiil – kas nööriga, õhukesed sangad

Ballistilised kaitseprillid on spetsiaalselt loodud pakkuma kaitset laskemoona, osakeste ja muude ohtlike objektide eest, olles seega oluline osa silmakaitsest. Prillid võivad olla erinevat stiili ja tüüpi. Selle alla käivad kaitseprillid laskmise jaoks, taktikalised kaitseprillid, sõjaväe- ja politsei kaitseprillid.

Taktikalised prillid on sageli ehitatud spetsiifilistele sõjalistele või politseikasutuse nõuetele vastavaks ning võivad sisaldada täiendavaid funktsioone, nagu näiteks kiirelt vahetatavad läätsed, pehmendatud raamid või laserkaitse. Politsei- ja sõjaväe kaitseprillid pakuvad täiendavaid spetsiifilisi kaitseomadusi vastavalt kasutaja vajadustele. Head silmakaitseprillid on olulised isikukaitsevahendid, mis aitavad säilitada nägemisteravuse pilti moonutamata.

Ballistilised kaitseprillid koos vahetatavate läätsedega võimaldavad kohandada neid erinevate valgustingimuste ja tegevuste jaoks. Lisaks pakuvad kaitseprillid kaitset tolmu, tuule ja prahi vastu, tagades sellega täieliku silmakaitse erinevates keskkondades. Valiku tegemisel peab arvestama, et sellise kaitse annavad kaitseprillid, mille läätsed suudavad katta ka silma küljed.

Ballistilised kaitseprillid on olulised kõikidele, kes puutuvad kokku ohtlike olukordadega, pakkudes usaldusväärset ja mitmekülgset silmakaitset. Lisaks on löögikindlad kaitseprillid hädavajalikud igasuguse taktikalise tegevuse jaoks, tagades, et silmad on kaitstud võimalike ohtude eest.