5.11

5.11 Taktikaline riietus, jalanõudja rõivad – Alates sellest, kui FBI koolitusakadeemia hankis 1992. aastal endale originaalse 5.11 Pant’i, on 5.11 Tactical pühendanud ennast avaliku julgeoleku spetsialistidele ning selle valdkonna parimate taktikaliste vahendite ja rõivaste pakkumisele. 2003 aastal töötas 5.11 Tactical välja veelgi laiahaardelisema taktikalise varustuse liini. Olenemata, kas otsite pükse, töövöösid, saapaid või seljakotte või muud igapäevast kandevarustust, siis võite kindel olla et 5.11 Tactical sortimendist te selle ka leiate.

Kirjeldus

Taktikaline riietus

5.11 Taktikalised Püksid

Nõudluse suurenemisega taktikaliste pükste erinevate funktsioonide järele on 5.11 Tactical kujundanud  püksid nii valvesse, patrulli, lahinguolukordadesse, kuid ka igapäeva kandmiseks. Peaaegu iga 5.11 taktikalise püksipaari ehitus sisaldab endas komplekti funktsioone, mis võimaldavad optimaalset jõudlust erinevates olukordades – nt.  tugevdatud põlved, reguleeritavad vöökohad, plekikindel ja hingav kangas ning paljude erinevate funktsioonidega taskud.

5.11 Taktikalised saapad

Nii nagu taktikalised püksid, on ka taktikalised ja patrullsaapad saadaval laias värvivalikus, stiilides ja erinevate omadustega. 5.11 saapad pakuvad paljusid funktsioone, sealhulgas omavad tugevdatud polsterdust, võimendatud pahkluu tuge, veekindlad materjalid, komposiitvarbakaitset ja palju muud.

5.11 Taktikalised särgid

5.11 Taktikalistes särkides kasutatakse vastupidavaid kangaid, mis on tugevdatud strateegilistest kohtadest. Särgid on parema hingavuse ja niiskust imava toimega, rääkimata pleki-, kortsu- ja pleekimiskindlusest. Enamus särke võimaldavad kanda oma peidetud taskutest kaitsevahendeid, reisidokumente või raha.

5.11 Taktikalised seljakotid

5.11 Seljakotid on loodud eelkõige vastu pidama kõige karmimates tingimustes kuid valikus leidub seljakotte ka töö- ja puhkeolukorda. Ükskõik, kas otsite oma järgmiseks jahireisiks usaldusväärset kaaslast või pikema sõidu jaoks täismõõdus taktikalist kotti, leiate vajaliku 5.11’nelt. Kotid on valmistatud vastupidavatest esmaklassilistest materjalidest, mis on loodud vastu pidama kõikidest tingimustes. Valikus on püssi- ja püstoli kandekotid, MOLLE-iga ühilduvad veebiplatvormikotid, kandekotid,  seljakotid ning EMS-kotid. Tagatud maksimaalne vastupidavus, töökindlus ja jõudlus mis tahes ilmaga ja igal maastikul.

  Lisainfo

  Kaubamärk

  Kotid ja kastid

  5.11 Tactical pakub suurt valikuid erinevaid kotte ja kaste. Hardcase’idest kuni väiksemate pouchideni suudetakse ära katta enamus, kui mitte kõik lõppkasutaja vajadustest.

  5.11 Tactical RUSH – Missioon või vaba aeg

  Üks enimmüüdud seljakottidest on kesktaseme suurusega seljakott 5.11 Tactical RUSH24 mis toimib sama hästi kui linnas kui ta seda ka maastikul teeb. Seljakotti on lisatud Teie sülearvuti või muu elektroonika jaoks polsterdatud sahtlid, lahke suurusega prillide hoidla, topelttaskud koos sisemiste libisemistaskutega ja lisanud peidetud CCW-tasku. Rikkalikud MOLLE kinnituskohad ja mahukas hoiuruum võimaldavad teil jaotada oma põhivarustuse just sinna, kus seda vajate.

  Range Ready / Range Master / Range Qualifier – Laskesport

  5.11 Tactical relvakotid on ilmastikutingimustele vastupidavast 600D nailonist.  Range Ready ™ kotil eraldi püstolitele hoiuruum, lukustatav eesmine sahtel, kuhu saab paigutada tõhusalt 8 salve, küljetaskud, eemaldatav laskemoonakott. Polsterdatud õlarihm, Käepide kõrval kandmiseks ja ID-paneelid.

  RUSH LBD – Duffel

  Loodud raskete koormate, näiteks soomusplaatide ja varustuse vedamiseks, on RUSH LBD (Duffel) valmistatud vastupidavast 1050D nailonist, millel on kogu ulatuses võrgud ja tugevdatud õmblused. Sisemiste võrktaskute, kinnitusrihmade, surverihmade ja haaratsikäepidemetega saab koti visata kas õlale või hoopis seljakotina kanda. RUSH LBD MIKE Duffels on MOLLE-ühilduvad, võimaldades teile meeldivalt kohandatavaid kandmisviise.

  CAMS, SOMS ja Mission Ready – Pikemad Reisid

  5.11 Tactical Ülimalt suured reisikotid. Nendel suurepärastel reisikottidel on PE tugilaud mistõttu taluvad ja on vastupidavad ka tugevamatele löökidele ning põrutustele. Mitme turvalise sektsiooni ja taskuga saate südamerahuga transportida kõike – alates dokumentidest kuni oma vintpüssini – seda kõike hoitakse rihmade abil toestatult.

  USB50 (Urban Sniper Bag)

  on täissuuruses vintpüssi kandmiseks mõeldud seljakott, mis on spetsiaalselt loodud professionaalsete operaatorite toetamiseks linnakeskkonnas. Sellel on ainulaadne lukuga avatav disain, mis võimaldab USB-d muuta integreeritud bipod-toega täissuuruses matiks.

   Valgustus

   5.11 Tactical taskulambid on loonud mõõdupuu taktikalistele tulede tootjatele üle maailma. 5.11 taskulambid on loodud vastupidavad, suutlikud ja kergesti kasutatavad – seda tõendab asjaolu, et taskulambid on kasutusel patrullohvitseride poolt USA’s idakaldalt läände.