Baltic Armaments Ascention Logo

SRC Brasa

Alates kvaliteetsetest funktsionaalsetest rõivastest ja taktikalistest vahenditest kuni tehisintellekti lahendusteni – SRC Brasa on ajendatud uuendustele. Nende pühendunud meeskond keskendub tehnoloogiatele ja teadusele koos klientide ainulaadsete vajadustega, et pakkuda neile olulist väärtust enam kui 20 riigis. Tagades täpse kvaliteedikontrolli ja pakkudes tipptasemel kliendituge.  SRC Brasa on spetsialiseerunud mitmekihilistele funktsionaalsetele rõivastele ja reguleeritavatele taktikalistele seadmetele, mis on valmistatud lahinguolukordadeks mitmesugustes keskkondades ja kliimas kogu maailmas. Liituge meie kiiresti kasvava rahulolevate klientide nimekirjaga, sealhulgas Läti armee ning teiste sõjaväe- ja õiguskaitseorganitega kogu maailmas.

 

Teadmised

Investeeringud teadus- ja arendustegevusse ning maailmatasemel tehnoloogiatesse tagavad vastupidavate, kohanemisvõimeliste ja ergonoomiliste sõjaliste toodete tootmise. Professionaalsed insenerid, sõjaväe spetsialistid ja tootmise eksperdid töötavad kõrvuti, et tagada vormi, funktsiooni ja kujunduse kõrgeim kvaliteet.

Kliendid

Koostööd tehakse sõjaväe- ja õiguskaitseorganitega üle kogu maailma, mis on andnud neile hulgaliselt rahvusvahelist kogemust. See, et nad on usaldanud neile oma ohutuse, on tõepoolest kõrgeim kompliment, mida nende kliendid neile pakkuda saavad.

Tootmine

SRC Brasa tootmis- ja arenduslabor asub Lätis Riias ning pakub suurepäraseid logistikat kogu Euroopas. Nende lähedus ülemaailmsetele turgudele tähendab kiiret tarneaega.

NARTIX

Järgmise põlvkonna sõjatehnoloogia ja uuenduslikud digitaalsed lahendused aitavad lahendada uusi väljakutseid, millega sõjaväe- ja julgeolekujõud digiajastul silmitsi seisavad. Meie teadus- ja arenduslabori arenenud teaduslik ja intellektuaalne võimekus eristab SRC Brasat teistest sõjaväe tootjatest. Meie uusim uuendus on Natrixi sõjaväelaste tugisüsteem; intelligentse navigeerimissüsteemiga mobiilne platvorm, mille on välja töötanud relvajõud, rahvuskaardi eksperdid ja tööstusdisainerid.