Baltic Armaments Ascention Logo

Inert Products

Kategooria: Silt:

Inert Products kohandatud tooted on loodud täpselt vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele. Tootmis- ja valmistamisvõimalused kujutavad endast lihtsatest käsitsi valmistatud esemetest/seadmetest kuni valatud suurte toodanguteni, kasutades seejuures tipptehnoloogiaid ja tehnikaid. Ükskõik, kas teie ohud on välis- või riigisisesed, on Teie spetsiaalse üksuse jaoks kohandatud lahendused loodud spetsiaalselt  teie koolitusnõuete täitmiseks ja neid isegi ületama . Sõltumata olukorrast põhineb Teie meeskonna ohutus ikkagi Teie treeningute kvaliteedil.

  • Visuaalsed koolituse abivahendid
    Need realistlikud ja vastupidavad koolitusabivahendid on mõeldud laiaulatuslikuks ära tundmiseks ja üleüldise teadlikkuse tõstmiseks. Pakutakse ka plakateid ja stende, mida saab tõlkida mis tahes keelde.
  • Interaktiivsed treeninguvahendid
    Kõrgema funktsionaalsuse ja interaktsiooni tagamiseks loodud (traadita ühenduse) vigade tegemise karistused ja röntgeni tsenaariumite jaoks loodud vahendid mida saab kohandada koolituste eesmärkidele  vastavaks.
  • Relvade koopiad
    Treeningrelvad, mis on piisavalt vastupidavad ka kõige karmimates keskkondades, on saadaval kindlate koopiatena või piiratud funktsionaalsusega makettidena. Soovi korral on võimalik kujundada ja valmistada kohandatud mudelite koopiaid.

Vali suund, millest oleks abi just Teie spetsialistide koolitamisel:

 

Isetehtud lõhkekehad (IED)

IED äratundmine ja nende ohutuks tegemine on kriitilise tähtsusega oskuste kogum, mis nõuab täpset keskendumist ja rõhku koolitusel. Inert Products on spetsialiseerunud visuaalsete makettide ja täielikult töötavate IED-treeningusüsteemide tootmisele, mida kasutatakse nende äratundmise ja ohutuks tegemise hõlbustamiseks.
Tootmisvõimaluste pakub võimalusi, mida mujal ei leia. Tootefunktsioonid võimaldavad klientidel valida põhiliste staatiliste klassiruumi makettide, spetsiaalsete röntgen korrektsete seadmete hulgast turvakontrolliks ja -testimiseks. Kogemusi saab rohkem interaktiivsetest seadmetest, millel on lisafunktsioonid, nagu helisignaalid, tuled ja sireenid ning funktsionaalsed juhtmevabad jälgimissüsteemid, mis korraldavad lahinguvälja efekte.
IED-koolitusvahendid ei sisalda energiaallikaid ega ohtlikke materjale. Iga toote kohandamise võimalused on praktiliselt lõputud.

Lõhkekehad 

Inertse lahingumoona väljaõppevahendid on loodud olemaidentsed ja äärmiselt vastupidavad. See võimaldab tõhusat treenimist klassiruumist lahinguväljani. Inert Productsil on maailma suurim sortiment koopiaid ja inertseid lõhkekehi. Nende esemete hulka kuuluvad tahkest uretaanist koopiad, töödeldud metallist koopiad ja OEM-i tehase inertsed lahingumoona esemed. Tootmismeetodid võimaldavad täita suuri tellimusi rekordajaga.

Lahingvälja efektid

Realistlik koolitus on taktikaliseks valmisolekuks ülioluline. Eesmärk on pakkuda koolituste läbiviiatele realistlikke seadmeid ja ühtlasi efektiivseima treeningkogemuse tagamiseks vajalikke efekte. Laia valiku lahinguväljaefektide eesmärk on tõsta realistlikkust, säilitades samas turvalise treeningkeskkonna.
IED plahvatuse simulatsioon, tulistamise simulatsioon, suitsu tekitamine, simuleeritud lõhnad ja interaktiivsed IED-d loovad keskkonna, kus kõik õppijad saavad osatäielikult kaasahaaravast treeningust.

Läbilõiked lõhkekehadest

Simuleeritud/makett õppematerjalid on kasulikud tööriistad klassiruumides ja koolitustel, kus reaalsete lõhkeainete hoidmine või kasutamine tekitab ohutusprobleeme.
Inert Products toodab ja turustab laias valikus inertseid, mitteohtlikke treeningvahendeid ohutuks õppeesmärgil kasutamiseks olukordades ja keskkondades, kus atiivsed lõhkeained ei sobi.
Partnerlussuhted tegelike lõhkematerjalide tootjatega võimaldavad tarnida esmaklassilise kvaliteediga OEM-i inertseid materjale, mis pakuvad äratundmatuseni realistlikku kogemust. Saadaval on ka iga toote spetsiaalsed röntgentäpsed versioonid.

Relvad

Relvakoopiad on valmistatud ülimalt vastupidavatest uretaanipõhistest materjalidest. Treeningrelva koopiate sees on täispikad metallist torud, mis tagavad võrratu vastupidavuse. Relvi toodetakse kõrgelt arenenud masinate ja tipptasemel tootmismeetodite abil. See annab võimaluse toota kiirelt suuri koguseid.

Narkootikumid

Simuleeritud narkootikumid ja ravimid on loodud ohutuks klassiruumis käsitlemiseks ning sobivad sõidukite ja isikute läbiotsimise koolituseks. Koolitusel saab korrata mis tahes tüüpi ja etappi narkootiliste ainete valmistamistamisel. Saadaval on ka hulgipakendatud simuleeritud narkootikumid, mis sobivad peibutiseks (ostmiseks). Paljud neist toodetest on valmistatud ohututest mittetoksilistest toidukvaliteediga ainetest. Kõiki tarvikud on muudetud ohutuks koolitatavatele jõududele.