Baltic Armaments Ascention Logo

Taktikaline riietus

Riietus on iga inimese soorituste alustalaks. Jalanõud kindla pidamisega, riided millel on suurepärane termoregulatsioon ja mis tagavad hea liikumisvabaduse on kindlasti varustus, mille osas ei tohiks mõõndusi teha. Kihiline riietumine aitab vältida liigset higi ja säilitada kehatemperatuuri, olgu tegemist külma või sooja kliimaga.  Taktikaline riietus on meil esindatud tuntud ettevõtetega nagu 5.11 Tactical, Haix ja Carinthia, kuid kindlasti leiad ka palju muud huvitavat!

Põhilised omadused, mida riietuse valimisel peaks tähele panema on:
– Liikumisvabadus
– Vastupidavus
– Termoregulatsioon
– Eesmärk

Vali soovitud märksõna ja siis bränd, mis viib Teid tootja esmase informatsiooni juurde. Lisainformatsiooni saamiseks soovitame kindlasti külastada ka tootjate oma originaalseid kodulehti (Link olemas tootja tutvustuses), et tutvuda süvitsi! Alternatiivina saatke e-maili kontaktivormi kaudu otse meile.

Teadmiseks, et mõni taktikaline riietus vajab Eestis kasutamiseks lõpp-kasutaja sertifikaati ja välisriigi nõusolekut (nt. Fibrotex, kes toodab NIR ja Soojussignatuuri kaotamiseks mõeldud vahendeid (maskeerimisvõrgud ja riietus).