Baltic Armaments Ascention Logo

Kabuurid

Kabuurid erinevad oma turvaastme poolest. Politseinikud kasutavad kõrgema turvaastmega kabuure, et kõrvalised isikud ei saaks relva eemaldada. Tavakasutajad, kes relva varjatult kannavad, võiksid eelistada 1. turvatasemega kabuuri, mis võimaldab relva kiiret kättesaamist. Kiirelt vabastatavad kabuurid võimaldavad relva kiiret kättesaamist hädaolukorras.

Püstolikabuurid on saadaval erinevates stiilides ja materjalides. Taktikalised kabuurid on tugevdatud materjalidest, pakkudes kaitset ja vastupidavust karmides tingimustes. Need sobivad hästi sõjaväele ja õiguskaitseorganitele. Sõjaväe kabuurid on loodud intensiivseks kasutamiseks ja neil on sageli lisafunktsioone, nagu (lisa)kinnituspunktid ja reguleeritavus. Vööle kinnitatavad kabuurid on traditsiooniline ja populaarne valik, mis pakub lihtsat ligipääsu ja mugavust igapäevaseks kandmiseks. Kaasaskantavad kabuurid on kompaktsemad ja diskreetsemad, sobides hästi igapäevaseks ja varjatud kandmiseks. Varjatud kandmise kabuurid võimaldavad relva märkamatult kanda ja samas kiirelt kätte saada. Õlakabuurid jaotavad kaalu ühtlaselt üle õlgade, sobides hästi siis, kui vöökoht on hõivatud muude varustuselementidega.

Modulaarse kinnitusega kabuurid võimaldavad erinevate taskute ja lisade kinnitamist vastavalt vajadusele. Universaalsed kabuurid sobivad erinevate relvatüüpide jaoks kuid jäävad kvaliteedilt alati alla relva sepetsiaalse mudelile toodetud kabuuridele. Spetsiaalsed kabuurid relvadele on loodud konkreetsete relvamudelite jaoks, pakkudes ideaalset sobivust. Reguleeritavad kabuurid võimaldavad kasutajal kabuuri kohandada vastavalt vajadustele.

Kabuuri valimisel võiks hoiduda materjalist, mis kulub – näiteks nahast. Kui kabuur kulub, kaotab see oma kuju ja võib tulirelva ümberpaigutamisel päästikuga kokku puutuda, mis võib põhjustada soovimatu lasu.Valige kabuur, mis vastab teie vajadustele, tagades turvalisuse ja mugavuse.