Baltic Armaments Ascention Logo

Mohoc

Kategooriad: , Silt:

MOHOC usub, et maailma parimad sõdurid väärivad oma missioonile väärilist varustust.

Kõik, mis nad teevad, on spetsiaalselt välja töötatud, arendatud ja toodetud operaatorit ennast silmas pidades. Kõik tooted on NATO / NSN koodiga ühendatud ja on loodud selleks, et suurendada eliitsete operaatorite olukorrateadlikkust kõige raskemates tingimustes.

MOHOC Kaamerad ja saatjad on taktikaliste videoandurite tipuks C5ISR. MOHOC-kaamerad on kahesuguse kasutusega, mitte ainult ITAR-juhitud tooted, mis on mõeldud sõjaväelastele, õiguskaitseasutustele, päästekomandodele, vaid neid saab suurepäraselt kasutada ka spordis. Langevarjuhüpped, Lumelauasport, Kiirlaskumine ja Ekstreemne rattasit kitsastel/okstega teedel on kindlasti ala, mis saaksid kasu kaamera vastupidavusest ja madalast profiilist.

IR kiivrikaamera voogedastusega streaming camera

Erinevad asendid

Mohoc Läätse keeramine

MOHOC kaamerate üheks parimaks omaduseks on 180° pööratav objektiiv. See tähendab et kaamera saab vabalt paigutada otse kiivri peale, ühele küljele 45° nurga all või täielikult 90° ühel küljel. Kaamera objektiivi läätse seadistamine on lihtne: Objektiivi peale vaadates on kummirõnga peal V-kuju mis tähistab kaamera filmimise/voogedastuse nurka. V kujuline indikaator on kaamera korpuse külge ja fikseeritud ning teine osa V-st on pöörleval rõngal.

Kindel kinnitus ja madal profiil

Mohoc Kinnitus VelcroMohoc2 IR kaamera voogedastusega

Kumera põhja disain võimaldab kaamera sobitada otse kiivri takjapaelale. Mõõdetuna kiivrilt ulatub MOHOC küljelt välja umbes 3,5 cm, mis tõestab taas selle madalat profiili. Kaamera on ka kerge ja ei lisa kiivrile erilist kaalu. Hea omadusena saab veel esile tuua selle, et olenevalt kinnitusasukohast saab kiivri kergelt tasakaalustada. Näiteks kui kaamera on kinnitatud kiivri paremale küljele saab vasemale paigaldada paigaldada valgusti või muu praktilise vastukaalu.

Vibratsiooniga tagasiside

Mohoc reziimidMohoc 2 kiivrikaamera ühendus

MOHOC-il on vibratsiooniga tagasiside funktsioon. Kaamera võimaldab kasutajal sisselülitamisel või seadistuste tegemisel teada, mis seadistuse ta on valinud. Salvestamise alguses üks lühike vibratsioon ei sega kasutaja toiminguid. Probleemide korral 5 lühikese vibratsiooniga hoiatusreaktsioon jätkub, kuni seade välja lülitatakse. Selle hoiatusvibratsiooni eesmärgiks on näiteks see, kui Micro SD-kaarti pole sisestatud.

Mohoc Aku

IR videosalvestus ja Voogedastus

Mohoc streaming raadio voogedastus IR kaamera kiivrile

Kaameratega saab filmida või voogedastada infot IR kui ka tavalises päevaseades. See võimaldab viia kontrolli tegevuste üle uulele tasemele nii taktikalises maailmas kui ka neil kes tegelevad ekstreemspordiga. MOHOC 2 IR on pea 20x võimsam oma eelkäijast.

Klikkides SIIA saad tutvuda MOHOC 1 tehniliste andmetega

Klikkides  SIIA  saad tutvuda MOHOC 2 tehniliste andmetega