Baltic Armaments Ascention Logo

Relvapuhastus

Mis võiks olemas olla:

Oluline on valida puhastusvarras, mis on valmistatud pehmemast materjalist kui teie tulirelva toru. Enamik rauad on terasest ja puhastusvardad on tavaliselt süsinikkiust või alumiiniumist.

Otsikud on väikesed kinnitused, mis lähevad teie puhastusvarda otsa. Need hoiavad paigal puhastusrätiku, kui lükkate varda läbi raua.

Püssi puhastamisel kasutage alati puhast wipe’i. Oluline on puhastus rätti vahetada iga puhastusvarda korraga. Rätikud on mõeldud ühekordseks kasutamiseks,sest korduvkasutamine võib mustuse tagasi rauda ladestada.

Puhastusharja valimisel vali kindlasti selline, mis ei kahjusta raua sisemust. Pronksharjad töötavad tavaliselt hästi tõrksa süsiniku eemaldamisel ja nailonist valmistatud harjad sobivad hästi kergemaks puhastamiseks.

Tulistades puutuvad relva sisemised osad kokku tugeva kuumuse, kiire liikumise ja hõõrdumisega. Sellest tuleneva kulumise tõttu on õigete kemikaalidega puhastamine väga oluline. Puhastuskemikaalid peavad töötama selles karmis keskkonnas ja tundlike osade kaitsmiseks peavad need määrima pikka aega.