Baltic Armaments Ascention Logo

Avon Protection

Avon Protection on tunnustatud maailmas hingamis ja ballistiliste kaitsesüsteemide eestvedajana, pakkudes elukriitilisi lahendusi sõjaväelastele ja kiirreageerijatele kogu maailmas.

Uuenduslike lahenduste pakkujana mõistetakse tänapäevase sõduri ja taktikalise operaatori ainulaadseid nõudeid. Nende spetsialiseerumise ja valdkonna mõistmise sügavus on taganud, et tooted on loodud nende kasutajate kaitsmiseks kõige ekstreemsemates keskkondades.

Avon Protection on tarninud kaitselahendusi Ühendkuningriigi kaitseministeeriumile ja teistele liitlastele alates 1920. aastast. Avon Protection on integreeritud kaitsevarustuse peamine tarnija NATO-le ja Ameerika Ühendriikidele. Kaitseväele, mereväele, õhujõudude ja erioperatsioonide üksustele.

Avon Protection lahendused on arvukate riigikaitse ja taktikaliste strateegiate eesliinil. Oma sõjaväe juurte abil on nad turule toonud First Responderi tõestatud kaitselahendused, mis vastavad taktikalise operaatori keerukatele vajadustele. Kaitsevõime arendamise taktikalise operaatori vajaduste rahuldamiseks tähendab, et Avon Protection on õiguskaitseasutuste ja SWAT-i kasutajate seas turuliider kogu maailmas.

 

FM54, maksimaalne kaitse, täielik paindlikkus.

Avoni uusim õhupuhastusrespiraator FM54 pakub professionaalsele kasutajale maksimaalset kaitset silmadele, näole ja hingamisteedele keemiliste, bioloogiliste, radioloogiliste ja radioaktiivsete (CBRN) ohtude eest (toksiliste industriaalmaterjalide ja kemikaalide vastu). Seejuures jätab mask vastavalt ülesannete muutustele kasutusvõimaluste paindlikuse.

FM54 töötab nii positiivse kui negatiivse rõhu peal (APR, SCBA, CCBA ja PAPR). Kahe võimaluse vahel saab lülitada hoovast VREU (väljahingamise muutuva vastupanu), ilma et peaks eemaldama hääle projitseerimise üksust (VPU) kaotama kaitseomadusi.

Multi Role Rebreather – Sukeldujatele

Avon Protection pakub sõjaväe tuukritele maailma kõige arenenumat veealust elu toetavat seadet. Avon Multi Role Rebreatheri eesmärgiks on tuukri turvalisuse, kasutatavuse ja funktsionaalsuse tagamine.

MCM100 on Avon Protectioni tipptasemel elektrooniliselt juhitav suletud ahelaga, segatud gaasiga sõjaline tagasivoolutoru. Suurbritannia kaitseteaduse ja tehnoloogia laboratooriumi (Dstl) ning Norra kuningliku mereväega koostöös välja töötatud MCM100 on loodud silma paistma nii madal kui ka süvavee missioonidel kasutamiseks; optimeeritud lõhkekehade hävitamiseks (EOD), miinitõrjemeetmeteks (MCM) ja erioperatsioonide sukeldumisülesannete täitmiseks.

Turgu juhtiv MCM100 pakub tõelist mitmeotstarbelist sõjalist uuestihingamisvõimekust, mis sisaldab tipptasemel tehnoloogiat ja uuenduslikke operatiivseid funktsioone, et tagada oluliselt parem sukeldujate ohutus ja pikem missiooni kestvus.

Avon Protection’i  Viking Z Seven SCBA 

Loodud tuletõrjujate ja raskemoelise tööstusliku töö vajadusi silmas pidades. Tulekindlad rihmad, ohuhoiatussüsteem ja paljud teised omadused järgivad rangeid NFPA Standardeid 1981, 2007 : kaasa arvatud ka tähelepanudisplei ja CBRN kaitse. Viking Z Seven sisaldab endas suhtlusvahendit, häälevõimendust ja maski sisseehitatud patenteeritud AirSwitch tehnoloogiat.

Avon NH15 ™ CBRN – Kiire lahendus hädaolukorda

Õhupuhastusrespiraator on turu väikseim ja kompaktsem evakuatsioonikaitse, millel on luba kanda NIOSH ja CE märgistust. Selle madal hind muudab ta ideaalseks politsei, erakorralise meditsiiniteenistuse ja tuletõrjeametnike jaoks, kes otsivad CBRN-i stsenaariumi korral kiiret hädaolukorras hingamisteede kaitset.

NH15 ™ ülepeakäival maskil on viieaastane kõlblikkusaeg ja see tagab väga kõrge hingamisteede, silmade ja näo kaitse kindlustatult vähemalt viieteistkümneks minutiks. Läbipaistvast materjalist valmistatud NH15 ™ kaitseb mitte ainult kõikide õhus levivate CBRN-i ohtude vastu, vaid kaitseb nägu ka vedelate ohtlike ainete pritsmete eest.

Klaar materjal annab väljanägemise, mis ei ole ähvardav, aitab kandja ära tunda ja võimaldab ka visuaalset suhtlemist. Kaks unikaalse hingesüsteemi madala profiiliga filtrit sisaldavad uusimat filtreerimissüsteemi. See suurendab hingamiskindlust ja lisatud eesmine helkur teeb töökaaslaste tuvastamise vähese valguse tingimustes väga kergeks.

Core Intelligent Undersuit

Sõjaväelased üle maailma mõistavad mittejäätava külma tõttu tekkivaid
vigastusi ja nende mõju nii treeningule kui ka operatsioonidele. Üha enam on sukeldumissfääris ohtude äratundmise tendents tõusuteel, eriti seoses sukeldujate veealuste liikumisvahentite kasutuselevõtuga.
Avon Protectioni Core Intelligent Undersuit on soojendusega
Alusülikond, mis on spetsiaalselt loodud nende probleemide vastu võitlemiseks. Õhus, maal või merel – kõik selleks et kaitsta sukeldujat ja parandada operatsioonide tõhusust.

Toiteallikaks on 7-voldine aku – Alusülikonnal on ainulaadne võime pakkuda kontrollitavat soojendamist. Kasutaja kehatemperatuuri reguleerimine toimub peamiste küttetsoonide järgi (torso, käed ja jalad) kogu aeg, ja seda pidevalt

Ühildub nii märg- kui ka kuivülikonna sukeldumissüsteemidega või saab kasutada pinnapeal alusrõivana (väikesemad paaditööd jne).

Avon Protection core intelligent undersuit