Baltic Armaments Ascention Logo

CamelBak

Veekotid ja veepudelid

CamelBak veekotid varieeruvad 1,5 liitrist kuni 3,0 liitrini ning on mõeldud peamiselt rattasõiduks, matkamiseks ja muudeks välitegevusteks, Väiksema mahutavusega, 0,83–1,3 liitrised pakid, on mõeldud jooksjatele, orienteerujatele ja kõndijatele.

CamelBak toodab pudeleid, üldotstarbelisi seljakotte ja muid spetsiaalseid sõjalise ja korrakaitse töö lihtsustamiseks mõeldud vahendeid. Alates lihtsatest seljas kantavatest veehoidlatest, millel on vähene või pea olematu kaal, kuni suurte seljakottideni mis on erinevate lahendustega. Sortimendis on isegi PALS-rihmadega kotid, et mahutada MOLLE varustust.

CamelBak sõjaliseks otstarbeks mõeldud veereservid peavad vastu keemia- ja bioloogilistele relvadele; need ühilduvad gaasimaskidega. Ameerika Ühendriikide armee kiitis CamelBak CBR X hüdratatsioonipakkide kasutamise heaks 2015. aasta novembris. Armee Sõdurirõivaste ja individuaalse varustuse büroo ning armee katse- ja hindamiskomando kiitis heaks kolmeliitrise CBR X  pärast selle kokkupuudet närvimürgiga. Selle kinnituse saamiseks tehti kuu aega kasutuses olnud Camelbak veekotile kuue tunnine test närvimürgiga. Tuvastati, et sees olev vesi jäi saastamata. See on üks arvukatest katsetest, mis veereservidele alates 2006 aastast osaks on saanud.

Klikkides  CAMELBAK HINNAKIRI  2023   saad ülevaate pakutavatest Veereservides ja Seljakottidest koos koodidega.

Üksikuid tellimusi me kahjuks ei saa täita, kuid CamelBaki valitud tooted on välja pandud Mustamäe tee 24, Tallinn SEIKLUSPRO poes. Klikkides SIIA avaneb kaart.

Admin ja reisimine

Recon-seeria seljakotid pakuvad samu funktsioone, mille poolest on tuntud Camelbaki sõjaväeadministraatorivarustus: elegantne, kuid vastupidav disain koos obsessiivselt üksikasjaliku varustuse korraldusega. Quantico™/Coronado™/Urban assault Ülimad igapäevased kandekotid. Need sisaldavad kõike, mida vajate varustuse seadistamiseks igal pool, kuhu lähete ja seda ilma liigse mahuta. Spetsiaalsed taskud sülearvuti, tahvelarvuti ja muude CCW toitejuhtmete jaoks. Integreeritud ümbrised veepudelitele ning MOLLE-rihm (Modular Lightweight Load-Carrying Equipment), mis muudab seljakoti kohandamise lisataskute ja varustusega väga kergeks.

Camelbak Quantico 1Camelbak Quantico 2Camelbak Quantico 3

Ainult Hüdreerimine

Veekotid, miillel kõigil on oma kerge eripära sisaldavad endas Mil Spec Crux veekotti. Mil Spec Crux veekott on tehtud nõuetele mis vastavad sõijaväe vajadustele. Eelkõige tähendab see nende veekottide suurepäerast vastupidavust, kuid märkamata ei tohi kindlasti jätta ka nende suure veevoolu mahtu joomise ajal ning uuesti täitmise kergust tänu suurele lihtsalt avatavale täitekorgile. Tänu suurele korgile, on veekoti puhastust ülimalt lihtne.

Armorbak™ – Sobitub plaadikandja ja muu kaitseväe varustusega
Thermobak™ – Sobitub selga madala profiiliga. Seda tänu  madalale veekoti kujule
Sabre™ – Kõige minimalistlikum lahendus Camelbakilt
Stealth™ – Kiiravatavad õlarihmadega minimalistlik veereserv
Thermobak™ CBR X – 5gen veekott mis peab vastu keemilistele ja bioloogilisetle ohtudele (Ei ole Crux veekotiga)

ArmorBak CamelBakThermoBak 3L CamelbakThermobak CBBRX Camelbak

 

Vesi ja Varustus

Vastupidavad nailonist seljakotid veejoomisvõimalusega. Seljakotid sisaldavad Mil Spec Crux veereservi, mis on laialdaselt kasutusel ameerika armees. Kerge puhastada ja ühe sõõmuga saab veekotist suurema koguse vett kätte kui analoogsetest toodetest. MOLLE avavused on lõigatud kottidesse sisse laseriga ning veekott on viidud võimalikult madalale, et tagada parim kandmismugavus ja stabiilsus. Üle jääb vaid valida, kui suurt mahtu vajad

BFM™ – 47 liitrit, kõige suurema mahutavusega seljakott.
MotherLode™ – 35 liitrine mitme päeva seljakott.
Sparta™ – Vastupidav 30 liitrine ühe päeva missiooni seljakott.
H.A.W.G™ – Keskmise suurusega vastupidav seljakott, mis mahutab kokku 20l varustust.
M.U.L.E™ – Kiireks missiooniks seljakott mis mahutab vee ja 8L varustust.

BFM CamelBack SeljakottSparta Camelbak SeljakottMULE Camelbak Seljakott