Baltic Armaments Ascention Logo

FirstSpear

FirstSpear sai alguse 2010 tööstuse innovatsioonist; FirstSpear i asutas kogenud tööstuse spetsialistide ja endiste USA sõjaväelaste meeskond, kelle mandaat on muuta tööstuse paradigmasid ja kaitsevahendite kõrgeim tase. FirstSpear kasutab metoodikat, mis integreerib evolutsioonilise disaini täiustatud materjalikomponentidega, tagades parema jõudluse ja tööefektiivsuse paljudes platvormides. FirstSpear pühendab jõupingutused neile, kes on valmis ohverdama meie pärandi säilitamiseks ja tuleviku kindlustamiseks.

Praegu on turul saadavate kehaturviste puhul levinumaks kinnitusmeetodiks vesti vöölindi esiküljel olev tekstiillukk. See võib aga kaasa tuua mitmeid soorituslikke ebaõnnestumisi. Tekstiillukk lisab raskust ja massi, see tekitab heli ning kulub kiiresti, samuti hoiab see kinni vett, muda ja lund. Ohutuse vaatepunktist lubab tekstiillukuga kinnitus vöölindil asuvatel lisakaitsetel (nt külje paneelid ja õhkpadjad) nihkuda kohalt, kus need olema peaksid, et tagada maksimaalne turvalisus. Suuremal osal kinnitatavatest vestidest kasutatakse vabastamissüsteemina erinevaid nööre, mis põimitakse läbi keerukate kanalite ning mis õigesti paigutatuna on kohmakad, rasked, ebamugavad ja keerukad uuesti paigaldada. Valel paigaldamisel võivad aga olla katastroofilised tagajärjed.

 

Silmapaistvad lahendused:


Kiirkinnitus / Kiirvabastus

FirstSpear™ Tubes™ lahendus on vastus kõigile nendele probleemidele. Kiiresti kinnitatavad ja veel kiiremini avatavad TubesTM kinnitid on valmistatud kergest ja vastupidavast polümeerist, ning need ületavad praegu taktikalise varustuse tootmisel kasutatavate teiste valatud kinnituste tugevust. Tagasihoidlikes tunnusvärvides valatud ning paljude erinevate aktiveerimisvõimalustega kinnitussüsteemi on lihtne teisaldada ning seda on võimalik teises kohas kokku panna vaid SEKUNDITEGA.

Cell Tag tehnoloogia

FirstSpear töötas esimesena välja ainulaadse ja tõhusa viisi, kuidas isikuid passiiv- ja termokaamera ning öövaatlusseadmete abil eristada. Rakendades uusimaid helkurteipe ja täpsuslõikamist ning ühendamisprotsesse, annab see märgis edasi tunnust, identifitseerimismärki või muud teavet kasutaja rõivaste või varustuse pinnale. Seda võimekust saab kohandada vastavalt soovile kasutades valgustatud helkurteipi, passiivset NIR või termoteipi. Samuti saab kolme kombineerida vastavalt kliendi soovile.

MultiMag Rapid-Adjust™ Pocket

+ Täpselt reguleeritav kinnitus
+ Hoiab laias valikus salvesi ja muid sarnase suurusega esemeid
+ Integreeritud Boa® Fit süsteem
+ Ülikerge – kaalub veidi üle 56 grammi

Patenteeritud reguleerimise riistvaraga saab operaator oma tasku kiiresti kohandada. Tänu sellele mahutab pouch ära laia valiku tulirelva salvesid ja muid sarnase suurusega esemeid.
MultiMag Rapid-Adjust Pocketi saab kohe kasutusele võtta, ilma vahetükke kasutamata. Boa® süsteem võimaldab tasku ülitäpset reguleerimist, et see sobiks vastavalt Teie vajadustele.

Kui teie soov on Rapid-Adjust pocketit kasutada püstoli salvede hoidjana, siis soovitame juurde lisada ‘Speed Reload Insert’i, millega saab kohandada salve(de) kõrguse pouchis ning ‘Speed tab kit’i mis töötab suurepäraselt ka muda sees ja mille saab avada mõlemast suunast.

MultiMag Rapid Adjust Firstspear salvetasku

Saa rohkem infot ballistilse kaitse kohta klikkides alloleval lingil:

Kuulivest – Ballistiline kaitse