Baltic Armaments Ascention Logo

Kiivrikaamerad

Olgu siis ehituses kasutatav kaitsev peakate või rattasõidul kantud kaitsekiiver, kiivrikaamera kinnitamiseks ei tohi kiivrisse auke puurida ega muul viisil kahjustada – see muudab kesta struktuuri. Ebapiisav kaitse õnnetuse korral võib kahjustada tervist ja suurendada ohutusrisk.

Hea kiivrikaamera on vastupidav ja ei varja kasutaja vaatevälja. Ideaalis peaks saama kiivrile kinnitatavat kaamerat paigutada erinevatesse asenditesse vastavalt vajadusele. Madala profiiliga ja kompaktsed kiivrikaamerad vähendavad õnnetuste ohtu, kuna neil on väiksem tõenäosus kuhugi kinni jääda.

Taktikalised- ja sõjalised kiivrikaamerad on loodud karmides tingimustes kasutamiseks, pakkudes suurepärast vastupidavust ja töökindlust. Helm mount kaamerad on populaarsed tänu nende paindlikule paigaldusvõimalusele, mis tagab stabiilse ja selge pildi igas olukorras. Öövaatluse kiivrikaamerad ja infrapuna kiivrikaamerad võimaldavad kasutajatel näha pimedas, pakkudes suuremat turvalisust ja situatsiooniteadlikkust öistes tingimustes. Kiivrikaamerad koos öönägemisega on eriti kasulikud ööoperatsioonide ja -tegevuste jaoks kuid leiavad kasutust ka erinevatel spordialadel.

Veekindlad kiivrikaamerad tagavad töökindluse ka rasketes ilmastikutingimustes, olles olulised nii tsiviil- kui ka sõjalistes rakendustes. Märgade tingimuste kiivrikaamerad sobivad suurepäraselt kasutamiseks niisketes keskkondades, säilitades oma funktsionaalsuse ka vee all. HD kiivrikaamerad pakuvad kõrget eraldusvõimet ja selgust, olles olulised tööriistad igas professionaalses olukorras.

Kiivrikaamerad koos GPS-iga võimaldavad täpset positsioneerimist ja jälgimist, mis on kasulikud nii seiklusspordis kui ka operatiivsetes ülesannetes. Kvaliteetne kiivrikaamera peaks olema usaldusväärne kaaslane igas olukorras, pakkudes selget ja täpset videomaterjali nii endale hilisemaks kui ka neile, kellel on vaja konreetses ajahetkes tegevusi jälgida