Baltic Armaments Ascention Logo

Revision

Revision on lahenduste pakkuja, kes on spetsialiseerunud ballistiliste- ja laserkaitseprillidele arendusele. Kasutatakse oma tugevat disaini- ja arendusteadmiste kogemusi koos märkimisväärsete investeeringutega tõhusasse suuremahulisse tootmisse ja integratsiooni, et saavutada põhiline eesmärk: Pakkuda kaitseprille, mis päästavad elusid.

Revision asutati 2001. aastal prillifirmana. 2019. aastal, kui Revisioni bränd ja prilliäri müüdi ASGARD Partners & Co ja Merit Capital Partnersile, saime naasta oma pärandi juurde – disainida, arendada ja toota maailmatasemel kaitseprille mundrikandjatele üle maailma.

Lihtne on öelda, et Revision on nüüd ainult kaitseprillid. Kuid Revisionile meeldib mõelda, et ollakse enamat – Selgelt prillidele fookuseeritusega kaasneb innovatsioon. Ollakse nüüd 100% USA-s – Meeskond on kõik ühe katuse all. Kõik liiguvad sama eesmärgi poole, ühtsemalt, kirglikumalt ja pühendunumalt kui kunagi varem. Iga otsus ja investeering tehakse ainsa eesmärgiga edendada prilliäri, innovatsiooni ja tehnoloogiat.

Kindel Ballistiline Kaitse
Ballistilised läätsed on loodud nii, et see ületaks sõjalistes ja taktikalistes operatsioonides kasutamiseks kehtestatud ranged USA ja rahvusvahelised ballistilise mõju nõuded.

Konkurentidest parim udususevastasus
EN 166 standardite kohaselt testitud Revisioni OcuMax Plus on tõestanud, et see kestab 10-20 korda kauem kui konkureerivad uduvastased lahendused, on kemikaalikindel ning hoiab ära kriimustuste, triipude ja määrdumise.

Korralik kaitse kahjulike valguskiirte eest
Läätsed kaitsevad silmi ootamatute kildude eest, pakuvad 100% kaitset kahjulike UV-A-, B- ja C-kiirte eest ning tagavad moonutusteta nägemise parima jõudluse saavutamiseks

Ideaalne kasutamiseks kiivrite ja muu varustusega
Sobib sujuvalt erinevate peasüsteemide, peas asuvate seadmete ja sidesüsteemidega

FT-2 Laserkaitse kontsentreeritud kiirte eest (LazrBloc Technology)
Revisioni tipptasemel ühe- ja kaheribalised laserkaitseläätsed neelavad laserkiire kogu nähtava spektri ulatuses ja kaugemalgi! (Kaitseb violetsete, siniste ja roheliste laserite eest – 405 nm OD4, 445 nm OD4, 532 nm OD4)

 

ShadowStrike – Päikeseprillid

StingerHawk – Ballistilised Kaitseprillid

SawFly – Ballistilised Kaitseprillid

StingerHawk LazrBlock FT-2 – Ballistilised Kaitseprillid laserkaitsega

SnowHawk Goggles – Ülesilmade Kaitseprillid

RX Carrier – Nägemise parandamiseks prilliklaasilisad

I-VIS™ LÄÄTSEHNOLOOGIA

Kui olete tööl või harjutustel töötab teie aju pidevalt: tuvastab ohte, võtab vastu kiireid otsuseid ja liigutab Teid vastavalt.
Olenemata sellest, kus olukorrast end leiate, ajate kõiki oma meeli, et saavutada parimad tulemused.

Igal ‘teatrisaalil’ on värvivalik ja valgustus, mis määravad üldise keskkonna:

DŽUNGLID JA METSAD sisaldavad lopsakat rohelust koos hulgemate varjudega
KÕRBED on lageda taeva poolt valgustatud beezide ja pruunide värvuste meri
MÄGISED alad on puujoone kohal teravalt valgustatud pruunide ja hallide toonide väljad
LINNA piirkondades domineerivad hallid ja muutlikud valgustingimused
ARKTIKA aladel on suured valged ja sinised lumeväljad

Teie prillid peaksid nende keskkondadega töös teid abistama , kuig kahjuks jätavad enamik kaitseläätsedest liigagi suure töö silmade ja aju kanda. See põhjustab lõpuks silmade väsimise ja üleüldise tähelepanu vähenemise.

Selleks, et parandada kasutajate kogemust töötas Revision välja I-Vis objektiivitehnoloogia. Tehisintellekti abi kasutades suudetakse kiiresti määrata parim objektiivi värv iga keskkonna jaoks, vastavalt selle asukoha värvipaletile ja valgustingimustele.

Tulemuseks on läätsede süsteem, mis võimaldab kogeda antud keskkonnas suuremat värvisügavust kui palja silmaga. See parem värvitaju võimaldab kiiremini tuvastada nii staatilisi kui ka aktiivseid ohte. Näiteks sõdur, kes liigub kekkonnale sobiva läätsega märkab tõenäolisemalt erinevust kahe pruuni tooni vahel, millega näeb ära liigutatud maapinna ümber maetud IED/Miini. Kindlasti suudetakse paremini eristada juhtmeid ja muid ohte taustavärvidest. See on innovatsioon uuel tasemel.

Mägise maastiku taktikalised kaitseprillid Kõrbe maastiku taktikalised kaitseprillid Metsa looduse taktikalised kaitseprillid Arktika taktikalised kaitseprillid Talvised taktikalised kaitseprillid Linnamaastiku taktikalised kaitseprillid