Baltic Armaments Ascention Logo

5.11

Kõik, mida nende kliendid teevad ja kõik, mida nad nende heaks teevad, on eksponentsiaalne.

Mida enesekindlamad nad on,
seda rohkem saab neile loota.

Mida rohkem jõudu nad arendavad,
seda rohkem suudavad nad teisi kaitsta.

Mida rohkem nad teeninduskõnele vastavad,
seda rohkem nad austavad teisi, kes teenivad.

Mida rohkem kuulame, katsetame, kujundame, ehitame ja optimeerime, et aidata neil kõigeks valmis olla,
seda rohkem saavad nad elada endast suuremat elu.

See on Always Be Ready® missioon kogu eluks.

 

5.11 Taktikalised Püksid

Nõudluse suurenemisega taktikaliste pükste erinevate funktsioonide järele on 5.11 Tactical kujundanud  püksid nii valvesse, patrulli, lahinguolukordadesse, kuid ka igapäeva kandmiseks. Peaaegu iga 5.11 taktikalise püksipaari ehitus sisaldab endas komplekti funktsioone, mis võimaldavad optimaalset jõudlust erinevates olukordades – nt.  tugevdatud põlved, reguleeritavad vöökohad, plekikindel ja hingav kangas ning paljude erinevate funktsioonidega taskud.

5.11 Taktikalised saapad

Nii nagu taktikalised püksid, on ka taktikalised ja patrullsaapad saadaval laias värvivalikus, stiilides ja erinevate omadustega. 5.11 saapad pakuvad paljusid funktsioone, sealhulgas omavad tugevdatud polsterdust, võimendatud pahkluu tuge, veekindlad materjalid, komposiitvarbakaitset ja palju muud.

5.11 Taktikalised särgid

5.11 Taktikalistes särkides kasutatakse vastupidavaid kangaid, mis on tugevdatud strateegilistest kohtadest. Särgid on parema hingavuse ja niiskust imava toimega, rääkimata pleki-, kortsu- ja pleekimiskindlusest. Enamus särke võimaldavad kanda oma peidetud taskutest kaitsevahendeid, reisidokumente või raha.

5.11 Taktikalised seljakotid

5.11 Seljakotid on loodud eelkõige vastu pidama kõige karmimates tingimustes kuid valikus leidub seljakotte ka töö- ja puhkeolukorda. Ükskõik, kas otsite oma järgmiseks jahireisiks usaldusväärset kaaslast või pikema sõidu jaoks täismõõdus taktikalist kotti, leiate vajaliku 5.11’nelt. Kotid on valmistatud vastupidavatest esmaklassilistest materjalidest, mis on loodud vastu pidama kõikidest tingimustes. Valikus on püssi- ja püstoli kandekotid, MOLLE-iga ühilduvad veebiplatvormikotid, kandekotid,  seljakotid ning EMS-kotid. Tagatud maksimaalne vastupidavus, töökindlus ja jõudlus mis tahes ilmaga ja igal maastikul.