Baltic Armaments Ascention Logo

KESTREL

Kestrel tuule- ja ilmastikumõõtjad suudavad nüüd pakkuda suurt valikut erinevaid mõõtmisi alates praegusest tuule kiirusest kuni kõigi ilmastikuparameetrite vahemikeni, sealhulgas kõrgus, õhurõhk, küljetuul ja palju muud. Lisaks on välja töötatud spetsiaalsed mudelid konkreetsete lõppkasutajate jaoks, nagu näiteks HVAC mõõtmine, ballistika arvutamine pikamaa laskmiseks ja betooni valamiseks. Ükskõik, kas soovite praeguse tuulekiiruse täpset mõõtmist või vajate spetsiaalset keskkonnamõõturit, millel on andmete logimise võimalus, siis on Kestrel teie jaoks.

 

Kestreli ilmamõõtjate kohta

Ühe käega saadud meteoroloogilised andmed hoidsid Kestreli ilma ja tuule kiiruse mõõtja varem nõudis kallist varustust, mis võttis veoautotäie ruumi. Tänapäeval on Kestreli tuulemõõturid ja ilmajälgijad sama väikesed kui mobiiltelefon – ja maksavad umbes sama palju. Vaevalt õrnad seadmed on Kestrel Mõõdikud karmid, elementide suhtes immuunsed ja hõljuvad isegi vees.

Käeshoitavad tuule- ja ilmamõõturid on teie portaal pidevalt muutuvate ilmastikunähtuste maailma. Tuulemeeter nagu Kestrel 3000 ütleb teile kõik, mida peate teadma tuule kiiruse, temperatuuri, isegi niiskuse ja kuumastressi kohta. Täpsemad ilmastikumeetrid nagu Kestrel 5500 jälgida ligi 20 erinevat ilmastikuparameetrit ja saab andmeid hilisemaks analüüsiks salvestada.

Kestreli instrumentide erakordne kasutusvaldkond on muutnud neile vajaliku varustuse paljudes professionaalsetes tingimustes. Tuletõrjujad, talupidajad, HVAC tehnikud ja kauglaskjad kogu maailmas on Kestreli tuulekiirus ja ilmamõõturid käepärast, et koguda täpseid, reaalajas ilmateateid. Valmistatud USA-s, veekindel, ujuk ja millele on tagatud 5-aastane garantii.