Baltic Armaments Ascention Logo

Steiner eOptics

Kategooriad: , ,

Steiner eOptics dbal otal eqqus ltd

 

Steiner eOptics (endise nimega Laser Devices, Inc.) on üle 35 aasta spetsialiseerunud relvade sihtimislahendustele, mis sisaldavad täiustatud laseripõhist tehnoloogiat, et laskmise täpsust oluliselt parandada. USA-s toodetud eOptics tooted võimaldavad täpsemat sihtmärgi tabamist ning tagavad igale kasutajale relva tulistamisel suurema kindlustunde ja ohutuse.

1979. aastal asutatud ettevõte oli esimene ettevõte, mis paigaldas väikerelvadele sihtimislasereid. Tänapäeval on Steiner eOptics elektrooptiliste lasersihtimisseadmete ja taktikaliste valgustusvahendite tehnoloogialiider sõjaväes ja õiguskaitseareenil. Steiner eOpticsi tooteid kasutatakse vabaduse kaitsmiseks iga päev ka kõige karmimates tingimustes. Kes valib eOptika tooteid, teeb seda tänu nende pühendumusele, vastupidavusele, töökindlusele ja jõudlusele. Steiner eOptics omajad teavad, et nende laserid ja valgustid võimaldavad täita oma ülesandedka kõige karmimas keskkonnas.

Alates esimesest heelium-neoon (He-Ne) plasmatoru laserist kuni USA armee valitud DBAL-A2 ja mõnede eredamate taktikaliste IR-valgustusseadmeteni, mis tänapäeval saadaval on, on ettevõtte esmane eesmärk pakkuda uuenduslikku ja kaasaegseid kõrgeimal tasemel lahendusi, mis muudavad sõdalased selles valdkonnas parimateks.

 

Tehnoloogialiidrina tootis Steiner eOptics esimesena: 

+ Kahe kiirga lasermoodul
+ Modulaarne sihikulaser tulirelva jaoks
+ Laserdioodide joondamise mehhanism
+ Universaalne laser
+ Lööke absorbeeriv taskulambi pirn ja helkur
+ Laseri täppissihiku koost
+ Täiustatud pöidlalüliti taktikaliste relvade sihtimistulede jaoks
+ Kiirkinnitusega HT kinnitus

 

Steiner eOptics tooteid toodetakse meie 34 000 ruutjalga tehases, mis asub maalilisel Monterey keskrannikul Californias, USA-s. Kvaliteet, tehnoloogia ja teadmised on nende tootmisprotsessi lahutamatu osa ning tooted pakuvad jätkuvalt suurepärast jõudlust ja töökindlust, mida lõppkasutajad on Steiner eOpticsilt alati oodanud.

 

Steiner eoptics CQT eqqus ltd OÜ

 

Laseriga

TOR Mini IR (püstolile) – infrapuna lasrigt saab kasutada öövaatlusseadmega, et saada täpne täpsus öösel või valguse täielikul puudumisel
TOR Mini (püstolile) – Roheline (520 nm) laser. Töötab äärmusliku külma ilmaga.
TOR Fusion (püstolile) – Roheline (520 nm) laser koos valge valgusega + strobo. Töötab äärmusliku külma ilmaga.
DBAL-A3 (püssile) – Reguleeritav infrapunavalgusti parema valgustuse tagamiseks pikematel vahemikel. Kaks aktiveerimislülitit ja suure/madala võimsusega režiimid.
OTAL-C IR (püssile) – ”Offset: Tactical Aiming Laser” IR-l on madala profiiliga infrapunalaser. Sihtimiseks 250 meetri kaugusele.
DBAL-D2 (püssile) –  parandab märkimisväärselt öise nägemise jõudlust, mis võimaldab valgustada kaugemale kui 1000 m. (IR +Roheline laser)

 

Termo:

CQT – Close Quarters Thermal on Clear View Thermal tehnoloogiaga läbipaistev termosihik, mis annab otsevaate tegelikule maailmale.
Nighthunter C35 – Tavalise sihiku ette kinnitatav termoseade  suurepärase pildi ja töökindlusega.
Nighthunter H35 – Käes hoitav suurepärase pildi ja töökindlusega termoseade
Nighthunter S35 – Relvale kinnitatav termoseade (ei vaja sihikut lisaks)

Märkamine

 • Inimene: 1800 m
 • Masin: 4400 m
 • hirv: 3200 m
 • Kojott: 2000 m
Ära tundmine

 • Inimene: 450 m
 • Masin: 1100 m
 • Hirv: 825 m
 • Kojott: 500 m
Identifitseerimine

 • Inimene: 225 m
 • Masin: 550 m
 • Hirv: 400 m
 • Kojott: 250 m