Baltic Armaments Ascention Logo

Wrap käivitab uue mooduli Wrap Reality ADAPT

BolaWrap, Politsei

Wrap käivitab uue mooduli Wrap Reality ADAPT

BolaWrap, Politsei | 0 comments

Wrap Reality ADAPT on loodud pakkuma suuremat paindlikkust uute treeningolukordade jäädvustamiseks. Moodul sisaldab üle 6000 erineva kohandatava kombinatsiooni, et paremini lahendada õiguskaitseametnike ja esmareageerijate uusi kohapealseid olukordi

TEMPE, Arizona – 13. oktoober 2022 – Wrap Technologies, Inc. (Nasdaq: WRAP) (“Wrap” või “ettevõte”), uuenduslike avaliku turvatehnoloogiate ja -teenuste ülemaailmne liider, teatas täna, et käivitab uudse olulise Wrap Reality virtuaalse koolituse tarkvaraplatvormi Wrap Reality ADAPT. Programm pakub kohandatavat, enam kui 6000 võimaliku stsenaariumivariatsiooniga õppemoodulit, mis pakub kõige uuenduslikumat, kohandatavamat ja kaasahaaravamat koolituslahendust õiguskaitseorganitele.

Wrap Reality ADAPT võimaldab kohandada muutuvaid reaalse maailma stsenaariume ja neid läbi viia nii, et koolitaja tegutseb VR-peakomplektide kaudu kannataja/kinnipeetava. Kasutajad saavad kogeda muutuvaid stsenaariume, kus olukord on kohandatud ja hääl edastatakse, et luua kaasahaarav treeningkogemus. See vormindamine pakub koolitatavatele kõrgemat kaasatust ning võimaldab peaaegu piiramatuid skriptimis- ja ajakohaseid koolitusvõimalusi, välistades vanemate, traditsiooniliste stiilide stsenaariumide kuluka seadmise, mis on loodud elavate näitlejate või ehitatud kahemõõtmeliste komplektidega.

“Tegelik maailm, aga ka kohapealsed olukorrad ning õiguskaitseametnike ja esmareageerijate kogemused muutuvad peaaegu iga päev ning täiustatud koolituslahendused peavad suutma neid uusi kogemusi hõlpsalt tabada, kohandada ja kajastada,” ütles tegevjuht TJ Kennedy. Wrap Technologies. „Wrap Reality missioon on pakkuda õiguskaitseasutustele kõrgeima kvaliteediga, kõige kuluefektiivsemat ja hetkega kohandatavat koolitust, et neid ja nende kogukonda paremini kaitsta. See meie maailmatasemel platvormi täiustus tagab agentuuride klientide suurema seotuse ja nende investeeringute märkimisväärse tasuvuse nii rahaliselt kui ka tegevuslikult. Wrap tunnistab, et virtuaalreaalsus on õiguskaitse- ja korrektsioonikoolituse tulevik. Oma uue ADAPT-i pakkumisega oleme sammu võrra lähemal selle reaalsuse loomisele.

Wrap Reality kohta

Wrap Technologies on oma tütarettevõtte Wrap Reality kaudu virtuaalreaalsuse õiguskaitsekoolituse valdkonnas liider. Wrap Reality pakub realistlikku, kergelt kasutatavat ja kulutõhusat koolitustarkvara õiguskaitseorganitele.

Wrap Reality üksikasjad:

 • Wrap Reality põhikomponendid hõlmavad üle 38 erineva skriptitud hargnemisstsenaariumi
 • 4 erinevat “Shooting Range” treeningmoodulit
 • 3 “Active Shooter” koolitusmoodulit
 • 9 vaimuhaigete eskalatsiooni stsenaariumi
 • 1 Koolituse stsenaarium “Kohustus sekkuda”.
 • 5 “Aktiivse ohu” koolitusstsenaariumit
 • Mitmed verbaalsed oskused ja olukorrateadlikkuse stsenaariumid
 • Uus kohandatav koolitusmoodul enam kui 6000 võimaliku treeningvariandiga
 • Kõigil stsenaariumidel on mitu võimalikku koolitust “Eesmärgid”

BolaWrapi kohta

Wrap Technologies (Nasdaq: WRAP) on uuenduslike avaliku turvatehnoloogiate ja -teenuste ülemaailmne liider. Wrap töötab välja loomingulisi lahendusi keerulistele probleemidele ning annab avaliku turvalisuse ametnikele oma kõrgtehnoloogia ja koolituslahenduste portfelli kaudu oma kogukondi kaitsta ja teenindada.

Wrapi BolaWrap® Remote Restraint seade on patenteeritud käeshoitav eeleskalatsiooni ja kinnipidamise tööriist, mis vabastab Kevlar® lõast, et koostöövõimetuid kahtlusaluseid ja kriisi sattunud isikuid ajutiselt eemalt ohjeldada. BolaWrap on paljude välikasutuse ja asutuste poolt üle maailma üha enam kasutusele võtnud, osutunud tõhusaks vahendiks, mis aitab õiguskaitseorganitel inimesi turvaliselt kinni pidada, ilma et oleks vaja vigastusi või suuremat jõudu kasutada.

Ettevõtte virtuaalreaalsuse koolitussüsteem Wrap Reality on täielikult kaasahaarav koolitussimulaator ja terviklik avaliku turvalisuse koolitusplatvorm, mis pakub esmareageerijatele distsipliini ja praktikat deeskaleerimise, konfliktide lahendamise ja jõu kasutamise meetodite osas, et paremini toime tulla.

Kliki SIIA, et lugeda rohkem Bola Wrapi kohta

  Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

  eqqus Ltd OÜ

  Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

  E-mail: info@eqqus.ee
  E-pood: www.seikluspro.ee

  KONTOR & LADU

  Tel: +372 6460113
  Aadress: Siduri 7 – 405
  Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

   

  ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

  Aadress: Mustamäe tee 24
  Tel: +372 5562 0005
  Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00