Baltic Armaments Ascention Logo

TEMPE, Arizona – 10. jaanuar 2022 – Wrap Technologies, Inc. (Nasdaq: WRAP) (edaspidi “ettevõte”), uuenduslike avaliku turvatehnoloogiate ja -teenuste ülemaailmne liider, teatas täna oma BolaWrap 150® Remote Restraint seadmete esimesest tellimusest 16. detsembril 2021 välja kuulutatud Arizona Municipal Risk Retention Pool (AMRRP) rahastamisprogrammi kaudu.

Tellimus tehti pärast teadaannet, et AMRRP hoolekogu kiitis ühehäälselt heaks rahastamise, et aidata oma politseiasutustel kogu osariigis hankida BolaWrapi seadmeid tegevteenistuses olevatele politseiametnikele. AMRRP esindab üle 60 asutuse, kus töötab rohkem kui 1800 politseiniku. AMRRP rahastab 50% BolaWrap i ja sellega seotud tarvikute ostuhinnast, et aidata varustada oma liikmesasutustes töötavaid politseinikke.

Agentuuri korraldus on mõeldud kõikidele tegevteenistuses olevatele ohvitseridele, sealhulgas seadmete, kassettide ja kabuuride täielikuks kasutuselevõtuks. Ettevõte loodab tellimuse tarnida 2022. aasta esimeses kvartalis.

“Mul on hea meel näha nende agentuuride kiiret reageerimist AMRRP rahastamisprogrammile,” ütles WRAPi president ja tegevjuht Tom Smith. „Vajadus suureneb varajase sekkumise vahendite ja alternatiivsete viiside kasutuselevõtuks tavalise jõukasutuse asemel. Usume, et agentuurid mõistavad potentsiaalset kokkuhoidu, mida BolaWrapi kasutamine võib liigse jõu vähendamisel kaasa tuua, nagu nähtub juba esimesest kasutuselevõtust.

Ettevõte on saanud AMRRP liikmesasutustelt viis täiendavat hinnapäringut.

Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

eqqus Ltd OÜ

Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

E-mail: info@eqqus.ee
E-pood: www.seikluspro.ee

KONTOR & LADU

Tel: +372 6460113
Aadress: Siduri 7 – 405
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

 

ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

Aadress: Mustamäe tee 24
Tel: +372 5562 0005
Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00