Baltic Armaments Ascention Logo

Meie Lugu

Firma

Meie Lugu

Firma | 0 comments

Meie lugu – Baltic Armaments sai alguse 1997. aasta septembri hilisõhtul väikeses Poola linnas Kielces, kus toimus MSPO97 relvanäitus. Sellel ajal kandis ettevõte veel nime Jagdwelt. Messil sai tutvutud paljude uute inimestega kuid ühe sõnad jäid rohkem kõrvu kõlama kui teistega arutatud teemad. Frank ütles: “Kui soovite töötada sõjalises segmendis, siis peate muutma ettevõtte nime.

3 aasta pärast, 2000. aasta detsembris, sai loodud firma Baltic Armamnets Co., Ltd, mille tegevus pidi algselt toimuma ainult koos Eesti riigistruktuuridega. Ettevõtte põhitegevuseks oli algusaastatel, nagu nimigi ütleb, relvade ja laskemoona müük Eestis. Üsna pea laiendas ettevõte veelgi oma haaret – Maale toodi Euroopas ja Ameerikas juba tuntud kaubamärkide – Heckler & Koch GmbH, Aimpoint AB, Dynamit Nobel GmbH, 5.11 Tactical, HAIX Schuhe, Revision Military, Camelbak esmaklassilisi tooteid, millelaadset kvaliteeti polnud Eesti pinnal veel saadaval.

Ettevõtte tegevus hakkas tänu uuele sortimendile nihkuma seega ka kaitsevahendite müügile politseinikele ja muudele Eesti kaitseväe töötajatele. 2000. aastate algusest kuni keskpaigani tarnis ettevõte politseile ja sõjaväele juba jalanõusid, termopesu, ballistilist kaitset pakkuvaid kaitsevahendeind ja erivarustust. Suure lükke firma edule andsid sõjaväe magamiskottide ja Camelbak joogisüsteemide, sel ajal veel Revision Military (uue nimega Galvion) ballistilistiliste kiivrite hanked. Tunnustatud toodete tõttu laienesime ka naaberriiki Lätisse. Nüüd võib meie kliente leida juba Gruusias ja Kasahstanis. Nõudluse tõttu avasime ka jaemüügiliini, et saaksime pakkuda varustust ka tavakasutajatele.

Ettevõte tõusis Eesti ja naaberriikide taktikalise varustuse maailmas piisavalt silmapaistvaks, et 2004. alustati aastal uut lehekülge firma ajaloos. Algselt kahe inimese ja 180 000-eurose aastakäibega on ettevõte 2020. aastal on nüüdseks kasvanud 8 inimeseni ja 4 miljoni euroni. Kõik need aastad on selle alaliseks juhiks Indrek Virunurm. Just talle võlgneb ettevõte oma edu Eesti turul. Indrek juhib ettevõtte tegevust Eestis ka täna. Me kõik hindame Indreku panust ettevõtte arengusse väga kõrgelt.

Tagantjärele võime kindlalt väita, et ettevõte võlgneb oma õnnestumised ja kogemused mitmetele põhimõtetele, millele töö on üles ehitatud.

  • Ettevõte peab oma tähtsaimaks missiooniks pakkuda parimat kaitset kõikidele nende riikide õiguskaitseorganite töötajatele, kus ettevõte tegutseb. Ehk siis kõik need naised ja mehed, kes igapäevaselt kaitsevad inimeste rahu Eestis ja teistes riikides.
  • Me pole kunagi nõustunud tegema kompromisse toote kvaliteedi ja hinna suhtes. Ettevõte on alati jäänud truuks oma partneritele – oma valdkonna turuliidritele.
  • Meie ​​​​missioon on koolitada ja teavitada õiguskaitseametnikke pakutavatest toodetest ja teenustest.Meie silmis saavad ainult hästi haritud spetsialistid teha professionaalseid otsuseid.

Nendele alustaladele on meie tänane tegevus üles ehitatud. Kuna läheneme oma 30. aastapäevale ettevõtluses 2023. aastal, mõtlesime jagada meie lugu ettevõtluses, mida täiendame veel paari sisuka postitusega. Uuendused avaldame kord kuus ja ühendame mugavuse nimel linkidega omavahel ära. Aitäh, et lugesid.

Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

eqqus Ltd OÜ

Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

E-mail: info@eqqus.ee
E-pood: www.seikluspro.ee

KONTOR & LADU

Tel: +372 6460113
Aadress: Siduri 7 – 405
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

 

ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

Aadress: Mustamäe tee 24
Tel: +372 5562 0005
Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00