Baltic Armaments Ascention Logo

Täispuhutavad peibutised ja militaarehitised – i2K

Täispuhutav

Täispuhutavad peibutised ja militaarehitised – i2K

Täispuhutav | 0 comments

 • Peibutised ja Sihtmärgid
 • Saastest puhastamise ehitised ja varjualused
 • Isolatsioonikapslid ja ülikonnad
 • Taktikalised treeningseinad
 • Valgustus ja generaatorid

Kellele ja Milleks?


Sõjas on strateegiline kaitse väga tähtsal kohal, et saavutada edu vastase ees. Täispuhutavad peibutised aitavad juhtidel luua endale soodsamaid taktikalisi tsenaariume. Kõige suurem eelis täispuhutavate sihtmärkidel ja peibutistel on nende maksumus ning kõrgelt hinnatakse ka nende ülespaneku kiirus ja lihtsust – See kõik loob väga soodsa pinnase elude päästmiseks ja rahaliseks säästuks.

 • Veelgi parema ülevaate saad siis kui, klikid i2K_military, et avada i2k kataloog

i2k Peibutised


Iga sõjaline peibutis ja sihtmärk on olnud õhust vaadates hinnatud 97% realistlikuks. Kõik eritellimusel valmistatud täispuhutavad sõjaväeehitised, peibutusvahendid ja sihtmärgid on loodud kasutades tipptehnoloogiat, et tagada maksimaalne täpsus ja viimistlus iga täispuhutava toote (millel on vinüülkattega polüesterkest) ülima tõepärasuse jaoks. Soojussignatuuri loomiseks elementide, näiteks peibutusvahendi mootoriruumi ümber, tanki roomikute või nende kuumade kohtade jaoks, pakub tõetruudust i2k Defense Environ 110-voldine painduv küttetekk, mis eraldab soojust läbi täispuhutava vinüülnaha ja kiirgab soojust läbi materjali membraani.

Täispuhutavate sõjaliste sihtmärkide tuvastamiseks radaril pakume Plastimo torutüüpi radarireflektoreid, mis peegeldavad lennuki radarienergiat. Paljudel juhtudel, sõltuvalt teie soovitud tasemest, pakutakse ka mitmesuguseid abistavaid täiendusi nagu imitatsioonikuulipildujad ja muud kolmemõõtmelised prinditud plastkomponendid, et täiendada teie üldist visiooni veelgi.

 • KÕRGTEHNILINE DISAIN – Kõik meie tooted on kohandatud mustriga kolmemõõtmeliste mudelite järgi. Kasutame tootmiseks üle 15 värvi vinüüli, sealhulgas rohelist, punakaspruuni ja musta. Neil on disainivõimalused mis tahes riigi digikamo printimiseks või muude tavapäraste ementide lisamiseks – terase, rooste, mustuse, muda ja palju muud.
 • ABI TÄISPUHUMISEL – Pakume teie mugavuse huvides kaasaskantavat generaatorit koos inflatsioonipuhuri(te)ga. Valikute hulgas on Champion 100155 7000/9000-vatine kahe kütusega generaator, Honda FP5008 5,5-hobujõuline bensiinipuhur ja Kodiak KP-1 115-voldine puhur.
 • TOOTJA GARANTII – Kõigil täispuhutavatel peibutistel ja sihtmärkidel on kaheaastane tootja garantii.

Võta meiega ühendust, et arutada läbi vajadused ja küsimused, mis võivad tekkida

  Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

  eqqus Ltd OÜ

  Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

  E-mail: info@eqqus.ee
  E-pood: www.seikluspro.ee

  KONTOR & LADU

  Tel: +372 6460113
  Aadress: Siduri 7 – 405
  Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

   

  ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

  Aadress: Mustamäe tee 24
  Tel: +372 5562 0005
  Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00