Baltic Armaments Ascention Logo

Avon Protection – FM50

Avon Protection

Avon Protection – FM50

Avon Protection | 0 comments

AVON Protection FM50 Gaasimask

Läti relvajõud sõlmisid Avon Protection ‘iga lepingu nende turuliidri CBRN-hingamiskaitsevahendite, sealhulgas FM50 maskisüsteemide, filtrite, varuosade ja tarvikute tarnimiseks.

Läti ühineb teiste NATO riikide ja partneritega, sealhulgas Belgia, Taani, Soome, Leedu, Norra ja Hollandiga, ostes FM50 maskisüsteeme.

2020. aastal sõlmis NATO tugi- ja hankeagentuur (NSPA) Avon Protectioniga 10-aastase lepingu täieliku CBRN isikliku respiraatorisüsteemi tarnimiseks. Alates lepingu sõlmimisest on Avon Protection saanud rohkem kui 200 000 maski tellimust ja on edukalt pakkunud selle süsteemi alaseid maailmatasemel koolitusi kasutajatele üle kogu NATO.

Praegusel hetkel usaldavad enam kui 3,5 miljonit kasutajat oma elu Avoni kaitsetoodete kätesse. Tooted on välja töötatud paljude CBRN-ohtude tõrjumiseks tänapäevastes konflikti-, terrorismivastastes- ja rahuvalveoperatsioonides. FM50 ja selle lisad, mis on NSPA lepingu alusel kasutusele võetud, on maailmas end tõestatud ja üks laialdasemalt kasutusele võetud relvajõudude respiraatoreid.

Kommenteerides ütles Avon Protectioni asepresident Steve Elwell:

„Oleme uhked, et jätkame NATO toetamist CBRN-võimekuse suurendamisel ja koalitsiooniriikide suurema koostegutsemisvõime suurendamisel. Uue partneri lisamine raamistikku, nagu Läti, ja võimekuse suurendamine olemasolevate partneritega näitab jätkuvat usaldust ja toetumist Avon Protectionile. Tarnime kõrgeima kvaliteedi ja jõudlusega tooteid, et kaitsta relvajõude kogu maailmas.

Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

eqqus Ltd OÜ

Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

E-mail: info@eqqus.ee
E-pood: www.seikluspro.ee

KONTOR & LADU

Tel: +372 6460113
Aadress: Siduri 7 – 405
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

 

ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

Aadress: Mustamäe tee 24
Tel: +372 5562 0005
Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00