Baltic Armaments Ascention Logo

Breakthrough Clean Technologies

Kategooria:

BreakThrough relva puhastus vahendid

Breakthrough Clean Technologies lasi 2013. aastal välja oma lipulaeva Breakthrough® Military-Grade Solvent. Eesmärk oli pakkuda tõhusamat, lõhnatut ja kasutajale ohutumat puhastuslahustit, mis toimiks hästi süsiniku eemaldamisel. Läbi Breakthrough® Cleani pideva pühendumise tipptasemel teadusuuringutele ja protsessidele pakuvad nad nüüd täielikku relva hooldussüsteemi.

Breakthrough Cleani lahustid eemaldavad rohkem saasteaineid kui muud tundud relvapuhastusvahendid ning nende määrdeained kannatavad kergesti äärmuslikke temperatuure (ei kleepu). Kõik see vähendab puhastuskordade sagedust,mis on kõik vajalik selleks et pikendada tulirelva eluiga. Breakthrough® Clean on valik relvaomanikele, kes lepivad tulirelvade, vibude, nugade ja kalarullide hooldamisel ainult parimaga.

Külasta meie veebipoodi klikkides SIIA

Juhised meie füüsilisse poodi klikkides SIIA

 

Relvapuhastus vahendite komplektid

Puhastuskomplekt sisaldab kõike, mida vajate püstoli, vintpüssi või püssi põhjalikuks puhastamiseks. Puhastuskomplekt võib olla elegantses, vastupidavas tõmblukuga kandekotis või läbipaistva plastikust kaanega karbis, nii et kõik tarvikud oleksid kaitstud ja korralikult organiseeritud. Puhastuskomplektiga on kaasas väikesed õli ja puhastusvahendi dosaatorid, Phosphorus Bronze harjad ja muud puhastustarvikud mustuse, mustuse ja saaste eemaldamiseks. Komplektid on mõeldud enamiku käsirelvade, vintpüsside ja jahipüsside tüüpide puhastamiseks ning sisaldavad kõike, mida vajate oma relva puhtana hoidmiseks. Ideaalne lasketiirus kiirelt puhastamiseks või relvahoolduseks kodus.

BreakThrough relva puhastus komplekt eqqus Ltd OÜ
Lahustid

Kvaliteetne lahusti on mitmeotstarbeline puhastus- ja rasvaeemaldusvahend, mis eemaldab relvadesse kogunenud õli, rasva ja süsiniku. Puuduvad ebameeldivad aurud ja mis ei määri Teie relva puitu, plasti ega polümeere. Puhasta oma relvad lihtsalt, vähendades samal ajal vajalikku sagedust puhastuskordade vahel. Erineva suurusega pihustuspudelid on kiire hoolduslahendus süsiniku kollete eemaldamiseks relvast ja see ei jäta ebameeldivaid jääke. Esmaklassiline relvade lahustipuhastusvahend koos  relvaõlidega hoiavad teie relvad parimas seisukorras. Lahustitel on kõrge leegipunkt ning nad ei külmu, seega võite nad alati koos tulirelva muude tarvikutega kokku pakkida. Lahusti on ohutu puidu, plasti, polümeeride, Cerakote ja hüdroprintimise puhul. Muud kasutusalad on: noad, püügirullid, pidurid ja autod, paadid ja meresõidukid ning muud tööriistad mis peavad puhtad olema.

Lahustid relva mustuse eemaldamiseks Breakthrough Clean eqqus Ltd OÜ

Määrded

Määrdeõli kaitseb teie tulirelvi korrosiooni, kulumise ja hõõrdumise eest. See töötab käsirelvade ja vintpüssidega, muutes selle mitmekülgseks lisandiks teie relvade puhastusvahenditele. Relvaõli töötab temperatuurivahemikus -65 °F kuni 507 °F, pakkudes optimaalset jõudlust erinevates tingimustes. BreakThrough Clean Technologies õlide ainulaadsed omadused tagavad, et nad vahuta kasutamise ajal, mis omakorda hoiab ära ära rooste kogunemise tulirelval. BreakThrough Clean määrdeained pakuvad ülimat kaitset elementide eest.

Relva õli õlid puhastus breakthrough clean eqqus ltd määre ja määrded