Baltic Armaments Ascention Logo

Revision SnowHawk and LazrBloc uuendused

Ballistiline Kaitse

Revision SnowHawk and LazrBloc uuendused

Ballistiline Kaitse | 0 comments

CALI-C LAZRBLOC® Uuendus

Viimase paari aasta jooksul on Revision teinud koostööd Air Force Research Laboratory (AFRL) teadlastega, et töötada välja uus laserkaitseprillide komplekt, mis rahuldab kokpitis laserkaitse vajadust, ohverdamata lendurite tajumisvõimet või mugavust. Süsteemi aluseks on läätsede koostis nimega CALI (Commercial Aviation Low Intensity).

CALI-C laserkaitseprillide süsteem kasutab CALI-läätse, pakkudes täpset laserkaitset tavaliste käest suunatavate laserohtude – rohelise, sinakasvioletsete ja infrapuna lähedase kiirguse – eest, kuid ei kaota ära sarnaseid kokpiti klaasekraanidel kasutatavaid värve. Samuti laseb see läbi palju nähtavat valgust, et lendurid ei tunneks öiste operatsioonide ajal ennast nii nagu nad kannaks päikeseprille.

CALI-C süsteemi pakutakse kahes konfiguratsioonis, mis on kohandatud kas helikopterite või lendurite jaoks. Aviator SF-2 raam pakub kerget metallraami kahe läätsega – madal profiil sobib ideaalselt neile kes lendavad lennukitega

StingerHawki raam pakub helikopteri pilootidele üht ümbritsevat läätse, mis tagab maksimaalse katvuse, ballistilise kaitse ja uduvastase jõudluse. Mõlemad CALI-C koostise konfiguratsioonid on müügiks ainult lennundusele.Tutvu Revisoniga klikkides SIIA

Revision Military ametlikule kodulehele jõuad sa siis, kui klikid SIIA

SNOWHAWK Uuendus

Välja tuldi suurema valiku SnowHawk balaklavadega. Selle liinilaienduse eesmärk on pakkuda klientidele SnowHawk Cold Weather Goggle ja Balaclava süsteemide paremat sobivust ja jõudlust. Nende täiustuste hulka kuulub üleminek senini ühesuuruses balaklavalt kahele suurusele. See sobib paremini paljudele lõppkasutajatele, tagades samas turvalise ja mugava istuvuse – ning ka juba saadaoleva balaklava sarja laiendamist, et hõlmata täiendavaid U.S. Berry nõuetele vastavaid ja Aclima® villavalikuid.

Selle külma ilma süsteemi hingavuse tagamiseks pühendati palju aega, tähelepanu ja ressursse: suu ja nina kohal olev võrk juhib hingamise kaitseprillidest eemale;
+ Kahe paneeliga termotihendi lääts loob isoleeritud barjääri.
+ Sisseehitatud ülemised ja külgmised sundõhuavad tagavad pideva õhuvoolu.
+ Revisioni juhtiv OcuMax® kate on kantud läätse siseküljele, et vältida udu tekkimist.
+ Kisaks kantakse läätse välisküljele kõva kate, et vältida kriimustamist.

Revision SnowHawk süsteemi balaklava sisaldab Anoni magnetilise näomaski integratsiooni (MFI®) tehnoloogiat, et prillidel olev võimalikult sujuv integreerumine. Balaklava tagab stabiliseerimise ja tihenduse (ilma nahata). Süsteem saavutab näo ja pea täieliku katmise, kuid on ka intuitiivselt disainitud nii, et seda oleks lihtne kasutada ja vajadusel kiiresti eemaldada.

Teatud SnowHawki Google’i komplektid on USA armee volitatud kaitseprillide nimekirjas (APEL) ning mitmel kaitseprillide ja balaclava kombinatsioonil on riiklikud laonumbrid (NSN).


  Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

  eqqus Ltd OÜ

  Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

  E-mail: info@eqqus.ee
  E-pood: www.seikluspro.ee

  KONTOR & LADU

  Tel: +372 6460113
  Aadress: Siduri 7 – 405
  Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

   

  ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

  Aadress: Mustamäe tee 24
  Tel: +372 5562 0005
  Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00