Baltic Armaments Ascention Logo

Kestrel 5700X Elite – Ballistiline tuulemõõtja

Relvalisad

Kestrel 5700X Elite – Ballistiline tuulemõõtja

Relvalisad | 0 comments

Kestrel 5700X Elite ilmamõõtur koos rakendatud ballistika ja LiNK ülevaatega

5700X pakub sama täpsust ja töökindlust kui kuldstandard 5700 Elite, kuid omab veelgi suuremat jõudlust, et pakkuda avatud maastikul kiiremaid tulistamislahendusi mitmete sihtmärkide tabamiseks. Täiendatud protsessoriga, mis on võimsam ja kiirem kui eelkäija 5700 Elite oma, annab 5700x laskelahendused veelgi kiiremini välja. Laskja turvalisuse suurendamiseks saab reguleeritava Bluetooth® Low Energy signaali valida täisvõimsusest väljalülitatud asendisse, et minimeerida Bluetooth® vahemiku tuvastatavust.

Kauglaskurite jaoks on Kestrel Ballistics Ilmamõõtjad standardiks, millega kindlustatakse sihtmärgi tabamise juba esimesel lasul. Rakenduse Applied Ballistics sisseehitatud ballistikalahendaja arvutab teie kuuli takistusprofiili mõõtmise parandused aerodünaamilise hüppe, pöörlemistriivi, Coriolise ja kukkumisskaala faktoringu jaoks, et saavutada täpsed pikamaalasud. Lisaks mõõdab Kestrel ka paljusid keskkonnategureid, nagu niiskus, tuule kiirus, tuule suund, mis kõik võivad teie lasku mõjutada. Kõik need omadused koos võimsa ballistika arvutajaga võimaldavad teil kindlalt sihtmärki tabada.

Seade toimib kuni 5 kilomeetrise vahemaaga

Kestrel 5700x Elite tuulemõõtja

Vastupidav

Kestrel 5. seeria platvorm pakub suurt, kõrge eraldusvõimega ja kontrastsusega ekraani, millel on lihtne tähtede loetavus. See sisaldab ka sisseehitatud kahevärvilist taustvalgustust, eriti tugevat polükarbonaadist objektiivi, AA-patarei tööd ning valikulist LiNK iOS-i ja Androidi juhtmevaba ühenduvust ja rakenduste tuge. Nagu kõik Kestreli mõõturid, on Kestrel 5700 Elite kukkumis-, tolmu- ja veekindel ning talub karmi keskkonda – nii et see teenib teid pikalt jahil, sportides, missioonil või lahingus. Erinevad kandekoti valikud muudavad Kestrel-mõõturi transportimise veelgi lihtsamaks.


Ühenda Telefoniga

LiNK juhtmevaba Bluetooth-ühendusega 5700X võimaldab teil kasutada tasuta rakenduse Kestrel LiNK Ballistics kogu oma hiilguses. Enne teele asumist koostage ja hallake oma relva/kuuli profiile ning laadige need oma Kestrel 5700X-i. Valige laiaulatuslikust kohandatud kuulitõmbemudelite rakendusliku ballistika teegi hulgast, et leida kõige täpsemad trans- ja allahelikiirusega lahendused, mis kõikjal saadaval on. Kinnitage oma Kestrel 5700X Elite statiivile ja kasutage rakendust, et kiiresti sihtmärgi kaugust muuta ning vaadata laskelahendust ja tuuleroosi ilma laskekohast lahkumata. Rakendus LiNK Ballistics võimaldab teil isegi seadistada mitu sihtmärki ühel ekraanil vaatamiseks.

LiNK võimaldab teil ka siduda oma Kestrel seadme ühilduvate laserkaugusmõõturitega. Seeläbi saab integreerida sihtmärgi andmed sujuvalt ballistilise lahendusega võrratu kiiruse ja täpsuse tagamiseks.

Vaheta andmeid arvuti ja Kerstreli vahel

Lisaks ballistika lahendamisvõimalustele on Kestrel 5700X põhjalik ilmamõõtja esmaste keskkonnatingimuste, sealhulgas tuule kiiruse ja suuna, temperatuuri, niiskuse, soojusindeksi, rõhu ja kõrguse mõõtmiseks ja logimiseks. Koos Kestrel Vane Mountiga saab 5700X-st kompaktne ja kergelt kasutuselevõetav kaasaskantav ilmajaam. Teie andmelogi saab üle kanda juhtmevabalt iOS-i/Android-seadmesse Bluetoothi ​​kaudu Kestrel LiNK Ballistics rakendusega. Alternatiivina saab kasutada Windowsi/Maci seadmesse kas juhtmevaba USB Kestrel LiNK Dongle’i või veekindla USB-andmeedastuskaabliga (mõlemad müüakse eraldi).

Loe Lisaks Steineri MRS II Sihtristist klikkides SIIA

Relvapuhastusvahendite kohta saad infot klikkides SIIA

  Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

  eqqus Ltd OÜ

  Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

  E-mail: info@eqqus.ee
  E-pood: www.seikluspro.ee

  KONTOR & LADU

  Tel: +372 6460113
  Aadress: Siduri 7 – 405
  Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

   

  ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

  Aadress: Mustamäe tee 24
  Tel: +372 5562 0005
  Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00