Baltic Armaments Ascention Logo

K9 Kiiver Teenistuskoerale

Koer / K9

K9 Kiiver Teenistuskoerale

Koer / K9 | 0 comments

K9 Kiiver Koerale Teenistuskoer

K9 kiiver töötati välja tihedas koostöös teenistuskoerte üksustega, et pakkuda parim võimalik laendus. Olenemata sellest, kas istute helikopteris või patrullite lagendikel, teete laskeharjutusi, jooksete läbi tiheda võsastiku või otsite läbi tolmuseid nurkasi – K9 Kiiver pakub Teie teenistuskoerale mugavat ja praktilist kaitset silmadele ja kõrvadele. Hoia oma parim sõber kaitstuna! On ainult loogiline, et kui kanda ise kaitsvat varustust, siis peaks seda ka oma teenistuskaaslasele võimaldama.


Dark Systemsi kiiver pakub Teie partnerile vastupidavat ja usaldusväärset silmade kaitset. Kõik läätsed on löögikindlad, UV400 reitinguga (mis blokeerivad 99-100% UVA/UVB kiirgusest) ja kergesti vahetatavad. Sfäärilise silmakaitse disain tagab K9 kiivri kasutamisel suurepärase vaatevälja. Koera harjutamine silmakatsega ja komplekti kuuluva kiivriga aitab Teil partnerit hoida
turvaliselt olenemata olukorrast, millega te kokku võite puutuda.


Kiivri peal saab velcroga kanda ka elektroonilisi seadmeid – Voogedastus/videod, et viia töötase veelgi kõrgemale. Üks selliseid kaameraid on DarkMesh K9 kaamera, kuid alternatiivina saab kasutada ka MOHOC süsteeme. MOHOC kaameratega saad tutvuda klikkides SIIN. Ei ole saladus, et tänapäeva maailmas on videotõestus üks tähtsamaid vahendeid edukate missioonide läbiviimisel. Lisakaamera koeral annab uue perspektiivi ja annab korrakaitse üksustele nende töö tegemisel hilisema turvalisuse.

sõjatehnika ja kaitsevarustuse müük eqqus

eqqus Ltd OÜ

Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

E-mail: info@eqqus.ee
E-pood: www.seikluspro.ee

KONTOR & LADU

Tel: +372 6460113
Aadress: Siduri 7 – 405
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

Aadress: Mustamäe tee 24
Tel: +372 5562 0005
Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00