Baltic Armaments Ascention Logo

Heckler & Koch ja A-TEC alustavad koostööd

Summutid

Heckler & Koch ja A-TEC alustavad koostööd

Summutid | 0 comments

Relvade tootja ja süsteemide pakkuja Heckler & Koch ning Norra summuti spetsialist A-TEC otsustasid 16. mail 2022 Oberndorfis alustada ulatuslikku koostööd arendus- ja müügivaldkonnas.

„A-TEC on väga uuenduslik lühikeste ja pikkade relvade summutite tootja, mis omavad samu kvaliteedistandardid nagu Heckler & Koch ise ja teenindab samal ajal identset sihtrühma. H&K ja A-TEC on erinevate projektide kallal juba mõnda aega koos töötanud. Nüüd otsustati lepinguga suhted järgmisele tasemele tõsta,“ selgitab Anders E. Johansen, COB ja A-TEC asutaja.

“Selle koostöö kaudu suudame varustada politseinikke ja sõdureid süsteemiga mis vastavad optimaalselt nende vajadustele. Ootame väga koostööd ühe kõige olulisema relvade tootjaga EL-is ja NATO-s ning oleme veendunud, et suudame pakkuda oma klientidele nähtavat lisaväärtust.” kinnitab A-TEC tegevjuht Hallvard Winterseth.

Dr Jens Bodo Koch, Heckler & Koch GmbH tegevjuht selgitab: „Meil on väga hea meel, et leidsime koostööpartneri A-TEC’i näol, kes mitte ainult ei vasta kõrgele kvaliteeditasemele, mida nõuab
Heckler & Koch, vaid ühtlasi elatakse lisaks oma toodete nimel. Lisaks on tuntav ka paljulubav sünergiapotentsiaal. Heckler & Koch on turvaasutuste ja armeede väikerelvade süsteemipakkuja ELis, NATOs ja NATO-ga samaväärsete riikide vägedele. Koostöö kaudu A-TEC-ga tugevdame oma tooteportfelli klientide hüvanguks.

Marco Geißinger Heckler & Koch GmbH müügi- ja turunduse asepresident rõhutab:
„Mõlema ettevõtte ühised arendused ja kvalifitseerimise protsessid tagavad, et meie
kliendid saavad loota väga töökindlatele relvasummutisüsteemidele.Oleme Heckler & Koch ametlik maaletooja Eestis: https://www.eqqus.ee/tootekategooria/relvad/hk/

Summutite tööpõhimõtete kohta saad lugeda klikkides siia: https://www.eqqus.ee/kuidas-relva-summuti-tootab/

Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

eqqus Ltd OÜ

Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

E-mail: info@eqqus.ee
E-pood: www.seikluspro.ee

KONTOR & LADU

Tel: +372 6460113
Aadress: Siduri 7 – 405
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

 

ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

Aadress: Mustamäe tee 24
Tel: +372 5562 0005
Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00