Baltic Armaments Ascention Logo

Haix Fire hero 3.0

Haix, Turvasaapad

Haix Fire hero 3.0

Haix, Turvasaapad | 0 comments

Haix FIRE HERO on aastaid olnud üks usaldusväärsemaid ja ohutumaid tuletõrjesaapaid.

Uus mudel pakub maksimaalset ohutust ja mugavust tuletõrjujatele, kes tegutsevad ohtlikes keskkondades hingamisaparaatide või raskete seadmete – näiteks saagide ja hüdrauliliste päästekomplektidega.

Esmajoones on saapal optimeeritud stabiilsus ja nöörimine. Laiem käepide koos patenteeritud kahetsoonilise nöörimissüsteemi pingutamisega muudab jalanõud kergemini jalga pandavaks. Nöörimissüsteem võimaldab eraldi reguleerida sääre ja jalalaba piirkondi. Pärast ühekordset kohandamist saab jalanõud jalga kinnitada vaid ühe tõmbega. Ülaosa kaitsev Instep Protector on saanud täieliku disaini uuenduse: uut kuju on lihtsam puhastada ja see tuleb koos spetsiaalse tihendushülsiga mis seab esmatähtsaks päästetöötajate enda tervise.

Koos trossispetsialisti Teufelbergeriga töötasime välja FIRE HERO 3.0 jaoks täiesti uued paelad ja spetsiaalselt kohandatud aasad. Tulekindla kõrgtehnoloogilise nööri rebenemistugevus on 3000 Newtonit.

Raskete seadmete käsitsemisel on maksimaalse ohutuse tagamiseks FIRE HERO® 3.0-l mitte ainult kiududega tugevdatud varbakate ja torkekindel tald, vaid ka 2. klassi lõikekaitse, mis talub mootorsae ketikiirust kuni 24 meetrit sekundis. Kolm turvaelementi kaitsevad teid vigastuste eest sääreluu ja pahkluu piirkonnas. Värskelt välja töötatud ülilibisemiskindel kummiprofiiliga tald on optimeeritud kasutamiseks vees, jääl ja lumel. Kinga sees olev CROSSTECH membraan ei ole mitte ainult veekindel, vaid pakub ka kaitset vere ja muude kehavedelike eest (samuti nendes sisalduvate viiruste ja bakterite eest).

30 x 30 millimeetri tasku annab ruumi RFID-kiibile. See võimaldab kasutada RFID-tehnoloogiat isikukaitsevahendite hõlpsaks haldamiseks.

Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

eqqus Ltd OÜ

Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

E-mail: info@eqqus.ee
E-pood: www.seikluspro.ee

KONTOR & LADU

Tel: +372 6460113
Aadress: Siduri 7 – 405
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

 

ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

Aadress: Mustamäe tee 24
Tel: +372 5562 0005
Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00